Horoskop na dnešní den dle Luny pro 11. únor

Bájný pták Fénix povstal z popele, a stejně i my máme zvítězit nad zákonem hmoty. Vyléčit svá citová zranění, odpustit těm, kteří nám vědomě či nevědomky ublížili. Je čas k rozjímání nad smyslem života, cest je mnoho, tvrdí se, že cesta je cíl a důležité je vše přijímat a radovat se z toho, co zažíváme právě teď.

Luna v Beranu - přibývá

symbol Fénix

Beran je znamením výzvy a nových začátků. Tyto dny bývají intenzivní, můžeme podlehnout ukvapeným rozhodnutím a impulzivnímu, ohnivému jednání.

Napětí uvolníme procházkou, návštěvou wellness centra nebo fyzickou prací, úklidem. Vyhneme se kávě i alkoholu, zklidňujeme vybuzenou psychiku, masírujeme si spánky. Na unavené oči se doporučuje obklad ze světlíku lékařského. Své pleti dopřejeme konopnou mast nebo kokosový olej.

[[nid:5612755]]

Strava by měla obsahovat více bílkovin a zeleniny. Uvaříme si brokolici se sýrem, dušenou mrkev, nebo krůtí plátek se zeleninovou přílohou. Pro naše tělo je důležité zásobovat je dostatkem kvalitních tekutin, jako je např. kompucha, ale i kokosové nebo mandlové mléko, které má dostatek vitamínů i minerálů.

Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy

Zkombinujeme oranžovou a černou. Vybereme jaspis nebo turmalín.

Bude nám vonět yzop nebo zázvor.

[[nid:5466643]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.