Horoskop na dnešní den dle Luny pro 20. únor

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Věnujeme se sobě, děláme pořádek doma i v práci. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání, cestám a zážitkům. Prospěje nám pobyt v přírodě, procházky, jogging. Můžeme učinit rozhodnutí, která jsou důležitá a zásadní pro náš život; realizujeme je však později. Dobrý den pro křty a zásnuby.

Luna ve Lvu – Úplněk ve Lvu 16:53 hod.

symbol Motýl

Je den kulminace, naplnění,ohnivá energie lvího Úplňku přináší neklid a napětí, potíže v komunikaci, hádky. Musíme být opatrní při všem, co děláme, hrozí úrazy a nehody. Pozitivní jsou vášnivé chvilky, štědrost, přátelská nálada, jsou přínosem vibrace lvího znamení. Můžeme si udělat rituál pro energii a prosperitu – zapálíme zlatou nebo žlutou svíčku a soustředíme své myšlenky na cíle, které si přejeme v oblasti kariéry, hojnosti, zviditelnění. Myslíme i na ostatní a přejeme jim hojnost, poděkujeme za splnění našich přání…

[[nid:5466643]]

Znamení Lva ovlivňuje srdce, cévní systém, zvláště lidem starším a nemocným se v tomto období doporučuje omezit fyzickou námahu. Pokud možno se vyhýbáme stresu a negativním lidem. Podpoříme svůj krevní oběh chůzí nebo nenáročným cvičením, protahováním těla atd. Ve dnech lví Luny se doporučuje stříhat a upravovat vlasy, budou silnější. Aplikujeme i různé vlasové, vyživující zábaly a dopřejeme si masáž hlavy.

Pěknou kombinací je bílá a černá.

Ozdobíme se onyxem a morganit. Svůj osobní prostor provoníme šafránem nebo kadidlem.

Sdílejte článek
Štítky energie oběhová soustava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.