Horoskop na dnešní den dle Luny pro 22. únor

Tento lunární den symbolizuje problémy, jež mohou  nastat, budeme-li nepozorní a zbytečně důvěřiví. Negativní a stinná energie má dnes velkou sílu, a my se můžeme lehce zamotat do „pavoučích sítí“.  Probíhá očista na všech rovinách, duševní, fyzické i astrální. Uděláme si ochranu. Nedoporučuje se návštěva léčitele, astrologa, ani kartářky, informace mohou být zkreslené.

Luna ve Vahách - ubývá

symbol Pavouk

Toužíme po rovnováze, vyhýbáme se důležitým rozhodnutím. Zkrášlujeme svůj osobní prostor, ve vztazích se snažíme o diplomacii.

Zvláštní pozornost věnujeme ledvinám a pánvi, zacvičíme si, vyjdeme na procházku. Naší pleti prospěje hloubkové čištění, zajdeme na kosmetiku. Uděláme si čas na relaxační masáže i teplé sedací koupele, nahřejeme oblast pánevní, i ledviny. Doporučuje se ošetření zubů, odstranění kuřích ok a úprava zarostlých nehtů.

[[nid:5612755]]

Můžeme začít s očistnou nebo odtučňovací kúrou, méně solíme, a vybíráme si potraviny nezatěžující naše tělo: kvalitní netučné maso, místo přílohy volíme zeleninu. Naše ledviny potřebují dostatek vody, dodržujeme pitný režim, volíme spíše teplé nápoje, vodu získáváme také z ovoce a zeleniny.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla.

Zkombinujeme růžovou a modrou.

Vybereme šperk s kunzitem nebo amazonitem. Může se nám líbit ambra nebo ylang-ylang.

[[nid:5659758]]

Sdílejte článek
Štítky ledvina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.