Horoskop na dnešní den dle Luny pro 26. únor

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole, daří se nahlížet do budoucnosti, meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i k ostatním. Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna ve Střelci – ubývá

symbol Ganéša

Dny jsou plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat a nezapomínat ani na pohyb a cvičení.

Choulostivá jsou naše stehna, kyčle a boky, relaxujeme pohybem. Tělo uvolníme krouživými pohyby břišní tanečnice. Dopřejeme si domácí lázeň, po teplé koupeli namasírujeme tělo kartáčem a natřeme vonnou mastí nebo pečujícími oleji s bylinami, které uklidní i naší psychiku.

[[nid:5612755]]

Ve dnech Střelce potřebujeme ovoce a bílkoviny. I v zimním období si můžeme dopřát jablka, ananas, mango, pomeranče. Jíme-li maso, volíme netučné, např. krůtí, také zeleninu hrách, čočku, papriky. Přednost dáme zahřívajícím, teplým nápojům a „vitamínovým bombám.“

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí.

Z barevného spektra vybereme bílou nebo ohnivě červenou.

Může se nám líbit opál nebo granát. Svůj osobní prostor provoníme meduňkou nebo skořicí.

[[nid:5659758]]

Sdílejte článek
Štítky Ganéša

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.