Horoskopy

11. března 2019 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 11. březen

Ve dnech znamení Býka potřebujeme pozitivní podnět. Dopřejeme si věci, které nám přinášejí radost, navštívíme místa a lidi, které máme rádi. Skvělá je muzikoterapie, procházky, návštěvy muzeí a výstavních síní. Prostředí, jež nás bude inspirovat k získávání harmonie a krásy v našem životě. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale neměli bychom zapomínat, že naše budoucnost je pouze v našich rukách.

Luna v Býku - přibývá

symbol Jeřáb

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme řešit finanční a materiální záležitosti. Nemáme tendence riskovat, rozhodnutí, která přijmeme pro budoucnost, jsou pozitivní.

Zima doznívá, blíží se jaro. Dáváme pozor, abychom s prvními paprsky sluníčka nezapomněli na teplé oblečení. Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech jsme náchylnější k angínám, zánětům a nastydnutí. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu, vyzkoušíme mandlový krém nebo olej. Dalším skvělým „produktem“ přírody je kokosový olej.

[[nid:5690664]]

Jíme střídmě, při přibývající Luně v Býku tělo vše ukládá. Volíme netučné pokrmy, lehčí masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Můžeme si dopřát také něco ostřejšího, nebo si uvaříme šalvějový čaj. Pomůže i šťáva z červeného grepu, nebo voda s citrónem či limetkou.

Pozor, opatrně solíme, tučné jídlo, operace v oblasti krku

Zkombinujeme červenou a zelenou. Vybereme šperk s korálem nebo smaragdem.

Bude nám vonět ylang-ylang nebo vanilka.

[[nid:5704844]]

Sdílejte článek
Štítky krása

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.