Horoskopy

20. března 2019 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 20. březen

Dnešek bude náročný,  podle lunární magie „satanský den,“ čekají na nás pokušení, především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o čistotu duševní, i  fyzickou. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Mohou na nás dopadat problémy a neřešené záležitosti, neměli bychom podléhat lítosti ani strachu.

Luna v Panně - přibývá

symbol Had

V tyto dny nám vadí nejistota, chaos a nepořádek, snažíme se o řád, dbáme na detaily. Nedoporučuje se řešit emocionální a partnerské problémy.

Háklivější je zažívání, vše dobré, co pro naše bříško uděláme, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice našich střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát na skladbu stravy. Energie Panny je pečlivá, věnujeme čas úklidu svého prostoru, doma i v práci. Staráme se o tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

[[nid:5704844]]

Za přibývající Luny se snažíme omezit kalorické potraviny. Méně solíme, vhodná je dušená, teplá zelenina, nejlépe v páře, díky této úpravě se zachovají všechny vitamíny. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, prospěje nám také kefír nebo syrovátka.

Pozor na konzumaci tučných a kořeněných jídel, operace v oblasti střev a zažívacího trakt

Pěknou barvou je zemní hnědá a zelená.

Vybereme malachit nebo pyrit. Bude nám vonět pomeranč nebo rozmarýn.

[[nid:5690664]]

Sdílejte článek
Štítky střevo Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.