Horoskop na dnešní den dle Luny pro 6. březen

Novoluní je nový začátek, staré skončilo, obracíme se k novému. Koncentrujeme se na své cíle, pomocí vizualizace rozvíjíme ve svém životě hojnost. Snažíme se být sami, čistíme si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v reálném životě; co „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Luna v Rybách – Novoluní 17:03 hod.

Symbol Lampa

Novoluní ve znamení Ryb přináší inspiraci, soucit a touhu měnit svět, máme vizionářské představy o fungování společnosti. Tvořivá energie nás nutí být kreativní i v oblastech, které neznáme.

[[nid:5704844]]

Můžeme si udělat rituál pro klid a mír v nás, kolem nás, i ve světě. Použijeme karmínovou svíci, misku s vodou, oblíbené kameny - nejlépe modré nebo zelené, a přejeme všem harmonii. Můžeme i věštit, a podívat se pomocí karet do budoucnosti nebo na řešení situací, s nimiž si nevíme rady.

Zkombinujeme modrou a zlatou.

Vybereme lapis nebo sluneční kámen. Svůj osobní prostor provoníme kadidlem nebo šalvějí.

[[nid:5690664]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.