Horoskop na dnešní den dle Luny pro 2. duben

Tento den přináší skryté pravdy. Zbavujeme se iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani zprávy na internetu, neplníme svou mysl katastrofickými scénáři.  Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, vnitřního ztišení – meditujeme, a přímluvné modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme.

Luna v Rybách - ubývá

symbol Žezlo

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost, a touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme materiální záležitosti.

Cokoliv uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému - nejlépe manuální masáží. Naučíme se ovládat reflexní masáž. Existuje mnoho knih i zdravotních pomůcek, které nám pomohou vyladit na chodidlech body související s naším fyzickým tělem. Pustíme si oblíbené CD, nebo romantický film.

[[nid:5704844]]

Při ubývající Luně lépe trávíme a naše tělo méně ukládá. Dopřejeme si sladkosti; ráno nám dodají energii pro celý den. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu - ledový salát s meruňkovým olejem, zklidní náš nervový systém, upraví činnost srdce a podpoří práci jater, posílí imunitu. Vhodný je olej panenský, lisovaný za studena nebo avokádový či ořechový.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

Zkombinujeme světle modrou a zelenou.

Může se nám líbit apatit nebo chryzopras.

Svůj osobní prostor provoníme myrhou nebo borovicí.

[[nid:5747292]]

Sdílejte článek
Štítky masáž

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.