Advent podle horoskopu: Jak si ho nejlépe užijete podle svého znamení?

Adventní doba právě začíná a možná už spřádáte plány, jak si předvánoční čas co nejlépe užít. Nechte se inspirovat svým znamením zvěrokruhu.

Vánoce už nejsou daleko, ale ještě než vypuknou, předchází jim doba adventní. Měla by nám přinášet prostor pro ticho a rozjímání, ale místo toho se pravidelně mění ve zběsilý závod s časem vyplněný nákupy, chystáním a vánoční horečkou. Pokud si i přes to najdete nějaký čas pro sebe, poraďte se s hvězdami, jak si ho nejlépe užít!

Berani, vyrazte za dobrodružstvím

Narodili jste se ve znamení Berana? Tak to se vám nějaké povalování a lelkování bude brzy pořádně zajídat. Potřebujete akci a adrenalin! Adventní čas pojměte jako dobrodružství a jeďte si zalyžovat na ledovec nebo si dejte s přáteli pořádně drsnou únikovku. Pobavíte se a upustíte nahromaděnou páru.

Býci, užijte si klid v luxusu

Vysoký životní styl a luxus, to se bude líbit Býkům. Potřebují být hýčkáni a rozmazlováni. Žádný kvalt, pěkně klídek. Býci, adventní víkend věnujte pobytu v pětihvězdičkovém zámeckém hotelu se skvělým servisem! Hleďte, ať má vyhlášenou restauraci a dobrý vinný sklep. Pokud vám na podobné radovánky už nezbývá rozpočet, ukliďte se alespoň na tichý a klidný venkov, kde nebudete rušeni.

Blíženci, hlavně pestře!

Co se Blížencům bude nejvíce líbit? Hlavně pestrý a bohatý program plný objevování, nových zážitků a informací, to mají rádi. Advent si naplánujte především pestře, zahrňte do něj výstavy, poznávání historie, tradiční řemesla, sporty nebo návštěvu divadel a koncertů. Jenom spousta zážitků uspokojí neklidné Blížence!

Raci, zůstaňte doma

Rakům vyhovuje především rodinná pohodička, jsou to takoví domácí páni. Teplo krbu, návštěvy kamarádů a příbuzných, klid a žádný stres. Pro Raky je moc důležité budování vztahů a domov je jejich výsostné území. Vždy je potěší rodinná a vřelá atmosféra, nestojí o žádné divoké nápady. Rádi se vracejí na jedno místo, kde to bezpečně znají, důležitá je pro ně komfortní zóna a rodina kolem.

Lvi, zařvěte na párty

Lvi si adventní čas nejlépe užijí na zábavných vánočních večírcích a ve víru velkoměsta. Hlavně ať září ve společnosti, baví se až do rána a ať to má grády! Pokud u toho bude dobrá parta, která nezkazí žádnou zábavu, spousta muziky a dobrých koktejlů, bude to pro horkokrevné Lvy to pravé ořechové!

Panny, vše si zorganizujte

Panny si advent nejlépe užijí v pilné práci s organizací Vánoc. Doslova se vyžívají v plánování, organizování a režírování. Kupte si velký plánovací kalendář a adventní přípravy si pěkně rozepište. Takto skvěle zorganizované přípravy Panny potěší a uspokojí. Nezapomeňte ale ani na romantickou procházku starými uličkami měst, kterou si samozřejmě zahrnete do precizního plánu. Tohle Panny opravdu milují.

Váhy, nasajte atmosféru

Váhy milují krásu, dokonalost, soulad. Pro klid a naplnění své duše se potřebují ponořit do vánoční atmosféry až po uši. Ocení romantiku a malebné vánoční kulisy. Dobře se budou cítit na vánočních trzích v historickém centru, vánočně vyzdobených skanzenech nebo na vánočních nákupech, které ovšem budou stylové a v oku lahodícím prostředí. Na krásnou okolní atmosféru jsou Váhy opravdu náročné.

Štíři, buďte sexy

Advent si užijte s objektem své touhy, to bude vám Štírům dobře sedět. Na vánoční párty buďte sexy a pěkně si zaflirtujte. Také se ale vydejte na nějaké místo se speciální tajemnou atmosférou, to vám vyhovuje. Vánoční tajemství objevte na starých historických místech nebo na zvláštních energetických centrech. Co třeba předvánoční Stonehenge?

Střelci, vyrábějte a družte se

Střelec je rád součástí komunity. Rád se něco nového učí nebo s něčím pomáhá a to platí i o Vánocích. Střelci rádi navazují nová přátelství a pomáhají druhým. Co třeba dobrovolnická práce pro potřebné, vánoční bazar nebo společné vánoční vyrábění? Hlavně když tam bude veselo a družno!

Kozorozi, zapojte domácí kino

Kozoroh je sólista, který je rád sám a kterému vůbec nevadí, když může zalézt před světem. Chcete si advent opravdu užít? Zatáhněte doma závěsy, udělejte si silný svařák a pusťte si nějaký super vánoční film nebo klidně hned dva za sebou. Tuhle zábavu nejlépe zvládnete sami, maximálně ve dvou!

Vodnáři, odjeďte pryč

Vodnáři touží po dalekých krajích, mají to prostě v krvi. Zatímco všichni ostatní pobíhají po obchodech, Vodnáři kupují letenku na Bali nebo do Thajska a jedou si užívat Vánoce tam. Proč by se o adventu nemohli opalovat? Vždyť i na Kanárech mají vánoční stromky! V bikinách u moře podle Vodnářů chutná vánoční punč nejlépe.

Ryby, naordinujte si rozjímání

Ryby potřebují shodit pouta všedních dní a povznést se nad běžné starosti a odpovědnost. V adventním čase budou opravdu rozjímat a dumat, nejlépe na procházce kolem vody. Ryby si netouží kazit advent zběsilými přípravami, chtějí jen tak vegetovat a relaxovat. Hezky jim bude i v kostelíku s vánoční výzdobou nebo na návštěvě u babičky, kde nemusí nic dělat.

Kamila Ulčová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.