Jaký bude rok 2021 pro všechny Býky? Čekají je životní změny a kariérní postup

Pro Býky může být rok 2021 v lecčems náročný, ale také to může být rok, který pro ně bude rozhodující především v oblasti jejich kariéry, vzdělávání a zdraví.

Znamení Býka v astrologii řadíme mezi zemská a pevná znamení, Býk je tak znamením zakořenění, symbolem největší vytrvalosti a stálosti. Rád stojí na pevné zemi, a snad i proto se obvykle brání všem překvapivým novinkám a nepředvídatelným rizikům, zejména těm finančním.

Planeta revoluce a náhlých změn Uran se ale již delší dobu nachází právě v jejich znamení a bude tomu tak i po celý rok 2021. A tak mnohým Býkům v minulých letech, a nebude tomu jinak ani v letošním roce, do života vstoupily poměrně dramatické změny a novinky, které se pravděpodobně nejvíce týkaly jejich kariérní oblasti a vzdělávání a které se Býkům moc nelíbí. Měli by si však uvědomit, že postavení planety Uran jim kromě oněch nevítaných změn nabízí něco o mnoho důležitějšího – svobodu utvářet si život podle vlastních hodnot a vkusu. Ostatně toto v roce 2021 planeta Uran nabízí lidstvu jako celek.

V čem se Býkům bude v roce 2021 dařit nejvíce?

V kariéře. Mnozí Býci díky své píli, trpělivosti a také mnohým vynikajícím schopnostem mohou udělat v roce 2021 velký skok ve svém profesním životě. Samozřejmě nic nebude zadarmo. Býci se budou muset hodně přičinit, budou se učit nové věci, studovat, poznávat nové pracovní postupy a osvojovat nové dovednosti. Pokud ale nic nevzdají, nezaujmou „ublíženeckou“ pozici a pochopí, že osud mají ve svých rukou, mohou v tomto roce hodně dokázat. Navíc nebesa budou mít tendenci jim plnit tajná přání. Je jen na nich, aby si uvědomili, která přání jsou realistická a která ne.

Kde na Býky číhá největší nebezpečí?

V jejich „vrozené“ lenosti a pohodlnosti. Pokud se Býci nedokážou velkým společenským změnám přizpůsobit, nepochopí, že se musí snažit sami a nedejbůh budou jen čekat na pomoc od druhých, neuspějí a mohou se pro druhé stát přítěží. Tento rok velí zatnout zuby, učit se a pracovat. Úspěch se kupodivu dostaví a překvapivě skoro „natrvalo“.

Co mohou Býci v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Svůj společenský život. Může to znít v době restrikcí poměrně fantaskně, ale hvězdy Býkům slibují nevšední přátelství. Je možné, že do jejich života vstoupí někdo hodně důležitý a poskytne jim nejen účinnou pomoc, ale i duševní útěchu a povzbuzení. Rok 2021 jim také nabízí možnost výrazného zlepšení fyzické kondice a zdraví. Mohou začít s nějakým dlouhodobým ozdravným programem, který záhy přinese i své plody. Mnozí Býci doslova a do písmene omládnou či zkrásní.

Zajímají vás ostatní znamení? Základní předpověď na rok 2021 najdete zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.