Tarotový horoskop na rok 2021: BLÍŽENCI

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Blížence.

Motto pro rok 2021

„V každém člověku probíhá vnitřní boj, který lze přirovnat k souboji dvou vlků. Jeden je zlý - je to závist, žárlivost, smutek, sobectví, nenávist, domýšlivost a ego. Ten druhý je dobrý - je to radost, láska, štědrost, soucit a důvěra. A který vyhraje? Vždy ten, kterého více krmíme."

Zdraví

karty Páže mečů, Rytíř mečů, Desítka pohárů, Rytíř pohárů

První polovina nového roku může být pro vaše znamení trošku zatěžkávající zkouškou. Měli byste se naučit šetřit energií i svým časem a věnovat pozornost věcem a lidem, kteří si to zaslouží. Jinak můžete upadat do stresu i depresí, že nezvládnete vše, co jste si naplánovali, a také slíbili ostatním. Snažte se mít v rovnováze jak pracovní, tak i osobní život, čas na své koníčky, a také relaxaci a odpočinek. Převaha vzdušných karet ukazuje na možné respirační problémy, úbytek vitality a také psychické problémy, které se mohou vynořit, když nebudete naslouchat signálům těla. Druhá polovina roku se podle karetního výkladu jeví už mnohem lépe, můžete být spokojeni v kruhu přátel i rodiny, věnovat více pozornosti své psychice i tělu, které se vám pozitivně za vaši péči odvděčí.

Láska a partnerství

karty Osmička pentaklů, Čtyřka pohárů, Eso holí, Rytíř holí

Tento výklad ukazuje, že máte být v milostné oblasti opatrnější a ohleduplnější. Je důležité věnovat partnerovi pozornost i čas, jinak se v období jara může stát, že se vám zcela uzavře a vaše komunikace bude na bodu mrazu. Když budete vnímat partnerské ochlazení a nezájem, měli byste odložit všechny povinnosti, a to i pracovní. Partneři jsou naše zrcadla, ukazují nám náš stav mysli i emocí. V případě, že signálům partnera porozumíte, bude druhá polovina roku plná vášně, vzrůstajícího zájmu a zlepšení vašeho vzájemného vztahu. Závěr roku s energií Rytíře holí přináší soulad, zábavu i porozumění.

Práce a peníze

karty Král pohárů, Pětka pohárů, Šestka pohárů, Rytíř mečů

Tento výklad říká, že si v roce 2021 máte vybrat práci a činnost, která vás bude naplňovat a bude vám přinášet radost. Tak se vám bude dařit i v oblasti finanční. Mnozí z vás musí překonat strach ze změn, z nedostatku příležitostí i materiálního zabezpečení. Vaše znamení má díky vládnoucí planetě Merkur mnoho darů a vloh, jen je potřeba si vybrat a koncentrovat se na svůj záměr. Důležitý bude start a první čtvrtletí roku, které bude rozhodující v tom, jak se vám po celý rok bude dařit. Zajímavý bude i podzim, kdy můžete v případě, že jste se nebáli změn, zažívat opravdovou sklizeň i profesní a finanční úspěch.

Poselství pro rok 2021 – karta XIII. Smrt

Každého symbol smrti vyleká, ale v tomto případě nejde o smrt fyzickou, ale o transformaci – smrt našeho ega. Jedná se o vnitřní přeměnu naší osobnosti. Velké změny v naší duši, které přinášejí jiný vztah k sobě, ale i k druhým, k vnějšímu světu. Může dojít k nečekaným změnám, jako je např. ukončení práce, partnerského vztahu atd. Dojde jistě k osudovým událostem, které poznamenají vaši budoucnost. Tento rok je znamení nečekaných, zásadních změn vašeho života, ale také předzvěstí něčeho nového, co vás může obohatit.

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.