Astročlánky

10. října 2020 09:06

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2021: PANNA

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Panny.

Motto pro rok 2021

„Dobrým způsobem, jak odhalit své chyby, je všímat si, co nás provokuje na druhých.“

Zdraví

karty Trojka pentaklů, Devítka holí, Dvojka pentaklů, Král pentaklů

Podle výkladu na oblast zdraví vás čeká v první polovině roku období, které pro vás může být trochu náročnější. Vaše znamení dbá hodně o své zdraví, proto možná více než ostatní můžete propadat strachu a obavám z možných problémů, které nyní všichni zažíváme. Je pro vás důležité posilovat nejen imunitu, ale i psychiku, zbytečně neriskovat a chránit své zdraví. Háklivou oblastí vašeho znamení je oblast zažívání, které je velmi důležité pro celkový stav těla. Lze říci, že v plné síle se budete cítit až v období léta a v druhé polovině roku. Možná vás ovlivní i celkový ústup pandemie a klidnější atmosféra ve společnosti. Důležité je pro vás hlídat si pozitivní postoj. A nebuďte na sebe příliš nároční…

Láska a partnerství

karty Eso mečů, Pětka mečů, Král pentaklů, Devítka pohárů

I tento výklad ukazuje, že lépe se vám bude dařit v druhé polovině roku. Všechno se vším souvisí, takže spokojenost v oblasti partnerské ovlivňuje náš zdravotní stav a platí to i naopak. Karta Eso mečů často evokuje rozchod, rozvod a odloučení, možná někteří zástupci vašeho znamení budou chtít hned počátkem roku zásadně řešit svůj partnerský život. Další karta – Pětka mečů – ukazuje na určité zablokování a problémy ve vztazích. Ke zlepšení může dojít až v období léta a podzimu, zvláště poslední čtvrtletí roku vypadá velmi slibně díky kartě Devítka pohárů, která přináší spokojenost a dobrý pocit, který máme z toho, jak jsme se dokázali postavit životním výzvám.

Práce a peníze

karty Páže pentaklů, Pětka pohárů, Sedmička pohárů, Devítka pentaklů

V oblasti práce a financí vyšly dvě pentaklové karty, které ukazují právě na materiální svět, finanční zabezpečení a práci. S novým rokem se rýsují slibné začátky. Karty však radí, abyste neměli velká očekávání, s jarem přichází útlum a také zklamání. Projekty a pracovní cíle se nemusí vyvíjet tak, jak byste chtěli. Je však důležité, abyste se nevzdávali, i když se vše nebude dařit tak, jak jste očekávali. Sklizeň můžete zažít až po svých narozeninách, což ukazuje velmi krásná karta – Devítka pentaklů. Lze říci, že když projdete zkouškami a zvládnete zklamání z neúspěchu a nevzdáte to, čeká vás zasloužená odměna…

Poselství pro rok 2021 – karta V. Velekněz

Tento rok je ve znamení duchovního růstu. Zajímá nás duševní potenciál, hodně studujeme a získáváme informace, sbíráme životní zkušenosti. Vzhledem k současným podmínkám můžeme využít i různé on-line kurzy, semináře nebo přednášky. Také je možné setkání se zajímavým člověkem, nemusí jít o partnera, spíše rádce, pomocníka, který ovlivní náš život a naši budoucnost. Jsme schopni rady nejen přijímat, ale také poskytovat ostatním. Během tohoto roku se nám může otevřít poznání, které změní náš život.

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.