Tarotový horoskop na rok 2021: RAK

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Raky.

Motto pro rok 2021

„Nevěnujte ani minutu své minulosti, nemůžete změnit ani to, co se stalo před malou chvílí.“

Zdraví

karty Šestka holí, Pětka pohárů, Osmička holí, Trojka pentaklů

Výklad pro vaše znamení začíná pěknou a nadějnou kartou – Šestkou holí, která předznamenává zvládnutí nebo také vítězství nad určitými problémy v oblasti psychického stavu nebo fyzického zdraví. Váš nový rok začne nadějně, náročnější může být jaro, teplotní změny a výkyvy, připravte proto dobře svůj imunitní systém na přechod zimy do jara. V letním období kolem vašich narozenin se vám bude dařit skvěle, období prázdnin a dovolených si užívejte, odpočívejte a relaxujte, ať naberete energii do podzimních dnů. Náročnější může být období zimy, kdy mohou přijít různé splíny a také pokles energie a vitality.

Láska a partnerství

karty Devět mečů, Pětka pohárů, Dvojka pentaklů, Král pentaklů

Náročným může pro vás být první čtvrtletí nového roku v oblasti lásky i milostných vztahů. Mohou se provalit různá tajemství a zklamání z minulosti, která vás potrápí. Ke změnám, a to zcela zásadním, u mnoha Raků může dojít v druhé polovině roku, po vašich narozeninách, kdy vám karta Dvojka pentaklů ukazuje nové partnerství nebo „uspořádání“ vašeho stávajícího partnerského vztahu, a to konečně bez kompromisů. Závěr roku vychází velmi pozitivně, soulad s partnerem se promítne i do vašich pracovních aktivit a přinese vám radost a energii ke zdolávání dennodenních úkolů.

Práce a peníze

karty Sedmička mečů, Král pentaklů, Sedmička pentaklů, Devítka pohárů

Počátek roku pro vás může být tak trochu rozpačitý. Můžete být zablokovaní a bez velkých ambicí a chuti něco v profesním životě měnit. Nový vítr přijde s jarem, může to být nabídka nové práce, povýšení nebo uznání od nadřízených. S jarem se vám začne opravdu dařit a začnete se cítit sebevědomě. Pozitivní karty vycházejí i v druhé polovině roku, zvláště pak karta Sedmička pentaklů a poslední karta – Devítka pohárů, které se také přezdívá Hojnost. Lze říci, že když poslechnete výzvy, které k vám přijdou, a zaměříte se na posun, bude se vám po celý rok v profesní i materiální oblasti opravdu dařit.

Poselství pro rok 2021 – karta XIV. Mírnost

V tomto roce je pro vás důležité najít si čas pro regeneraci, proces uzdravování, zklidnění atd. Je pro vás dobré omezit aktivity na minimum. Řídit se svým vlastním instinktem, ale zároveň si nechat poradit. Je to proces vnitřní harmonizace, hledání hlubšího smyslu věcí. Neplýtváme svým časem, snažíme se dělat smysluplné věci, dokázat se více otevírat druhým a předávat jim své zkušenosti. Snažit se o dostatek trpělivosti, přijímat vše s klidem a dokázat se přizpůsobit všemu, co přijde.

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.