zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tarotový horoskop na rok 2021: ŠTÍR

Tarotový horoskop na rok 2021: ŠTÍR
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2021: ŠTÍR
Věra Várady , Vydáno: 11.10.2020
Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Štíry.

reklama

Motto pro rok 2021

„Slovo má lehkost větru a sílu hromů.“

Zdraví

karty Osmička pohárů, Eso holí, Desítka holí, Král pentaklů

Výklad pro vaše znamení v této oblasti je velmi proměnlivý. Počátek roku se jeví pro vaše zdraví náročnější, měli byste se více chránit a podporovat celkově energii těla i různými očistnými procedurami nebo celkovou detoxikací organismu. Na jaro vychází krásná karta – Eso holí, nová energie a chuť do života. V období léta je zase určitá stagnace, možná kvůli náročným situacím budete potřebovat dostatek odpočinku a také uvolnění od pracovních povinností a dalších závazků. S podzimem přichází pozitivní změna, posílení psychické i fyzické oblasti a na závěr roku 2021 se můžete opravdu těšit, protože budete v plné síle a psychické vyrovnanosti.

Láska a partnerství

karty Trojka pentaklů, Eso pentaklů, Páže holí, Devítka pentaklů

V partnerských vztazích bude počátek roku trochu rozpačitý, možná kvůli náporu povinností pracovních a dalších. Eso pentaklů je krásná karta, která přináší pozitivní energii v období jara, kdy se mohou různá nedorozumění a napětí s partnerem vysvětlit a urovnat. I v letním období budete v milostném životě mít štěstí, u mnohých Štírů může dojít k seznámení se zajímavým protějškem, karta Páže holí může ukazovat také na přírůstek do rodiny. Pěkná karta – Devítka pentaklů – pro vaše znamení věští pohodu a klid i v závěru roku 2021, kdy v kruhu rodiny můžete prožít klidné vánoční svátky i vstup do nového roku.

Práce a peníze

karty Rytíř holí, Čtyřka mečů, Devítka pohárů, Páže pohárů

Tento výklad pro vaše znamení začíná velmi pěknou kartou – Rytířem holí, která značí nové začátky, přísun energie a nových výzev a možností. S jarem může přijít určitá únava nebo také rozladění, ale je jisté, že v době léta a podzimu se vám bude v oblasti pracovní i finanční dařit, budete sklízet to, co jste zaseli. Ze všech oblastí lze říci, že v roce 2021 se vám bude nejlépe dařit právě v profesní a materiální sféře, proto napněte síly a snažte se řešit právě záležitosti týkající se práce a peněz. Stejně i závěr roku přináší příjemnou energii spokojenosti a také uznání z dobře vykonané práce a ohodnocení toho, co jste dokázali uskutečnit.

Poselství pro rok 2021 – karta XVIII. Luna

XVIII. Luna
Autor: aquatictarot.de XVIII. Luna

Rok pod vládou této karty přináší vzpomínky na minulost, její oživení, ale také očišťující procesy uvědomění a odpuštění. Je zde prostor k lítosti a nostalgii, kterým bychom se měli bránit. Neměli bychom řešit budoucnost, plánovat nové věci, ale dořešit to, co leží v minulosti a může nás omezovat v našem vývoji. Toto období je vhodné ke studiu, zkoumání skrytých esoterních zákonů, kterými se řídí náš život. Můžeme mít také umělecké inspirace, tvůrčí nápady, které se vynořují z našeho podvědomí.

 

 

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

reklama

Související témata: tarotový horoskop , výklad z karet , věštba z karet , Věra Várady , astrologie , znamení zvěrokruhu , horoskop štír , horoskop na rok 2021 , předpověď 2021 , horoskop na příští rok , tarotový horoskop na rok 2021

reklama

Přečtěte si také

reklama