Astročlánky

11. října 2020 06:33

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2021: STŘELEC

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Střelce.

Motto pro rok 2021

„Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než mlčení."

Zdraví

karty Král mečů, Král holí, Eso holí, Dvojka holí

Pro vaše znamení vyšel velmi „silný“ výklad. Počátek roku je pod vlivem karty Král mečů, lze odhadovat, že můžete mít problémy v oblasti mezilidských vztahů, s autoritami, v práci i doma. Tato karta také často signalizuje zdravotní problémy v oblasti cévní, také stres a nervové vypětí. Zpráva pro vás – šetřete se, nemusíte být u všeho… Další karty jsou karty holí – ohnivý element, který vám vládne, přináší energii po celý rok. Karty Král holí, Eso holí i Dvojka holí jsou velmi pozitivní, mohou však ukazovat také na nutnost volby a také potřebu šetřit s energií, často také poukazují na možné problémy v oblasti pohybového aparátu, pozor tedy při sportování na přepínání sil…

Láska a partnerství

karty Čtyřka mečů, Osmička pohárů, Král mečů, Král pohárů

Karetní výklad pro vaše znamení přináší ve vztahové oblasti velké turbulence. Na počátku nového roku budete cítit útlum a nechuť cokoliv řešit. V období jara může u mnohých zástupců vašeho znamení dojít ke změnám, rozchodům i rozvodům. V období léta si dáte pauzu od řešení vztahových problémů a lze říci, že nejlepší období roku 2021 nastane až v posledním čtvrtletí, na které vyšla pozitivní karta – Král pohárů, která může ukazovat na zahojení starých ran nebo také nové začátky, partnera, který vás ocení, a celkově můžete zažívat harmonii a pozitivní období ve vztahové oblasti.

Práce a peníze

karty Dvojka holí, Devítka holí, Osmička pentaklů, Desítka pentaklů

Karty v oblasti pracovní přinášejí pozitivní zprávy. Počátek roku se může nést v rovině hledání nové pracovní činnosti a dobrého zabezpečení. Na jaře přicházejí starosti, ale již v období května se vám může dařit najít nové profesní možnosti a vylepšení vašeho finančního kreditu. Jen to chce nasadit více vůle a nevzdávat se. Závěr roku může být pro vaše znamení velmi úspěšný, vyšla karta Desítka pentaklů, která přináší naprostou spokojenost, jež se promítá i do vašich vztahů, zdraví i celkového pozitivního naladění. Je před vámi rok, kdy sice nedostanete nic zadarmo, ale v případě, že se budete snažit, je úspěch zaručen.

Poselství pro rok 2021 – karta XIV. Mírnost

Tato karta představuje člověka, který dokáže najít ve všem pravý smysl, hodnotu a řád, dokáže nakládat dobře se svým časem i energií a nezdráhá se předávat své zkušenosti dál. Vede ostatní k nalezení harmonie vlastního středu a osobní celistvosti. Přináší poselství, že se máme snažit žít v rovnováze, a to v oblasti tělesné, citové, myšlenkové i duchovní. Jde o umírněnost ve všech směrech, ať již půjde o práci, vztahy, o správné rozvržení sil. Máme dojít k poznání, že všechno má svoji hodnotu, i když může být někdy skrytá. Na místě je klid a trpělivost, podřízení situace, přijetí věcí, které nemůžeme ovlivnit. Důležitá je vnitřní práce, proces zklidnění a harmonizace.

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.