Astročlánky

11. října 2020 06:13

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2021: VÁHY

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Váhy.

Motto pro rok 2021

„Buďte sami sebou. Napodobováním někoho jiného dosáhnete maximálně na průměr.“

Zdraví

karty Devítka pentaklů, Devítka holí, Osmička holí, Trojka pentaklů

Pro začátek nového roku vychází skvělá karta – Devítka pentaklů, které se také přezdívá „žena jako rozkvetlá zahrada“. Lze tedy předpokládat, že budete mít spoustu elánu a nápadů, jak svůj život dát do pořádku a změnit. S obdobím jara přicházejí různá omezení, která mohou být kvůli společenské atmosféře. Nenechte se vyvést z klidu, hlídejte si psychiku, v ohrožení může být i váš pohybový aparát, záda, nohy atd. V období léta si určitě udělejte pořádnou dovolenou, odpojte se od všech povinností a podle možností relaxujte v přírodě, vypněte mobil i internet a užívejte si naplno sluníčka, vody i krásných míst, která během letní dovolené navštívíte. V závěru roku můžete pociťovat únavu a skleslost, ale díky různým „indiciím“ lze říci, že ve společnosti bude už lepší klima.

Láska a partnerství

karty Šestka mečů, Trojka holí, Rytíř holí, Šestka holí

Ve vašem výkladu převládají tzv. ohnivé karty holí, což může znamenat změny, pohyb a nové začátky, které ovšem znamenají ukončení „starého“. Právě první karta výkladu – Šestka mečová – ukazuje, že u mnohých zástupců vašeho znamení může dojít ke „konečnému řešení“ partnerství. Váhy jsou známé svojí nerozhodností, která vám ubírá sil, ale první čtvrtletí roku může mnohým z vás přinést energii a chuť nebo také nutnost milostný a partnerský život měnit. S jarem přichází hledání nových možností a je jisté, že u mnohých z vás nastanou zásadní životní změny, stěhování, rozchody, ale také možné sňatky a budování společného domova. Poslední karta výkladu – Šetka holí, přezdívaná vítězství, přináší naději, že všechny důležité výzvy zvládnete k vlastní spokojenosti.

Práce a peníze

karty Král holí, Devítka holí, Rytíř pohárů, Šestka pohárů

Zde se jeví výklad vyrovnaný – energie Krále holí ukazuje počáteční ambice, které většinou přicházejí s novým rokem a spoustou předsevzetí do budoucnosti. Na jaře vás mohou potrápit starosti, možné změny ve vaší pracovní sféře, ale období podzimu přináší zlepšení a novou chuť do profesních změn, i když nemusí být zcela zásadní. Pro poslední čtvrtletí roku vychází příjemná karta Šestka pohárů, karta pomoci od přátel, spolupracovníků, může také přinášet spokojenost v profesní oblasti a také nové vyhlídky do budoucnosti, změny, které jsou pozitivní.

Poselství pro rok 2021 – karta XIX. Slunce

Čeká vás rok plný možností, které je dobré využít. Bude se vám dařit, můžete počítat s podporou vašich blízkých, přátel, spolupracovníků i partnerů. Budoucnost, která leží před vámi, přináší mnoho dobrého. Můžete být těmi, kdo kolem sebe šíři radost a pozitivní energii, dokážete druhé strhnout k optimistickému postoji. Vaše plány získají jasné obrysy, upevní se vaše pracovní pozice i finanční zisky.

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.