Velký horoskop na rok 2022: KOZOROH

Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

Myšlenka pro rok 2022: „Jdu si za svým cílem.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Už od začátku roku se ocitnete v určitém rozjezdu, který bude přesahem z minulého roku. Budete nabuzení a plní vášně a očekávání spojeného s prací. Na vše máte i dostatek energie a odhodlání. Nikdo a nic se vám nesmí postavit do cesty, jinak to na začátku roku srazíte. Jenže díky tomu velkému rozjezdu vám už na jaře dojde síla a vy se na vše budete cítit sami a unaveni. Tak by možná bylo lepší trochu tu sílu rozložit do celého roku. Podzim bude už o větším klidu, ale také větší jistotě a pracovní stabilitě. A na konci roku vše uzavřete a dokončíte, abyste na další rok měli čistý stůl.

Peníze

V počátcích roku se sice zaměříte na svoji práci, ale nějak zapomenete na své finance, a tak budete muset překonávat překážky a žehlit to, co jste opomenuli. Když tomu budete věnovat větší pozornost, bude to pak jednodušší. Jaro vám přináší finanční stabilitu a klid. V podzimních měsících přijde i nový nápad a s ním i nový zdroj peněz, který vám udělá radost, a tak se na konci roku budete rozmýšlet, kam peníze investujete nebo co s nimi uděláte.

Zdraví

Ženy, pokud nechtějí otěhotnět, měly by si na začátku roku dávat pozor. Může se stát, že neplánovaně otěhotníte a nebudete vědět, zda to je správně, nebo špatně. Muži, pozor na nechráněný sex s cizí ženou, mohli byste domů něco přinést. Kolem začátku léta vás mohou bolet záda, což nějaký čas potrvá, rehabilitace vám od bolestí pomůže nejvíc. Na přelomu podzimu a zimy se může objevit únava a může to být předzvěst zánětu v těle. Raději si dojděte na krev. Koncem roku budete mít oslabenou štítnou žlázu, ale postačí zařadit do jídelníčku víc ryb.

Láska a vztahy

Zamilovaní budete už od začátku roku a vaše zamilovanost bude sílit. Budete si to vlastně užívat i přesto, že na lásku, vztah, partnerství vám nezbude ani trochu času. A partner se bude cítit osamoceně, což vám dá náležitě najevo. Na jaře se to srovná a vztah se stane zcela harmonickým a bezkonfliktním. Jenže v létě může dojít k rozporu a hádkám a vy nakonec zjistíte, že to možná nebyl ten pravý partner. Podzim už může přinést i rozchod, ale dlouho sami nebudete. Buď ten vztah znovu oživíte, nebo si najdete nového partnera a zase se zamilujete.

Důležitá data pro vás na rok 2022: 1. 8., 9. 10., 21. 11., 25. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: březen

Na co si dát pozor v roce 2022:

Pozor si dejte na více partnerů najednou. Může se vám stát, že se zamilujete a do vás se zamiluje váš partner, ale vy se pak najednou budete rozmýšlet, zda to je ten pravý, a objeví se někdo nový. A vaše rozmýšlení může přinést komplikace.

Co vám rok 2022 přináší:

Přináší vám každopádně posun ve všech oblastech vašeho života, a to jak ve vztahu, práci i penězích.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Láska pro vás bude tím, co budete celý rok řešit, ale s tím přijdou i rozchody a návraty a pak si uvědomíte, že jste na partnerovi závislí. Vše bude jen o vás.

Nepříznivý měsíc 2022: červenec

Rada pro vás na rok 2022: Vy jste tvořivá síla vašeho života.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Vodnář

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 5, 17, 28, 69

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – čekají vás cesty a cestování, což se vám bude i líbit

Únor – nová láska a nový vztah, vše s velkou dávkou citu

Březen – přízeň osudu ve všem, co budete dělat, osud vám to naservíruje bez větší námahy

Duben – budete překonávat překážky, které jsou ale překonatelné

Květen – potřebujete si celý svůj život pořádně zanalyzovat, což i uděláte

Červen – splní se vám nějaký sen, možná i víc snů

Červenec – konflikt, rozchod a hádky

Srpen – rozhodování, co s dalším životem

Září – přichází něco nového, může to být práce, ale i nový vztah plný vášně

Říjen – s něčím nebo někým se rozejdete, týká se to partnerství

Listopad – proměnlivý měsíc, jednou dole a jednou nahoře

Prosinec – pozor na závist někoho z vašeho okolí

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.