Astročlánky

24. července 2021 04:40

Anna Kopečková

Velký horoskop na rok 2022: RAK

Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

Myšlenka pro rok 2022: „Mám nadání ve všem, co dělám.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku roku můžete o práci přijít nebo se sami dobrovolně rozhodnete z práce odejít. Každopádně přijdou určité spory a konflikty, které vám už nebudou vyhovovat. Vše má svůj důvod, tak si z toho nic nedělejte. Už na jaře budete zase dělat něco nového, a dokonce povýšíte nebo se zlepší vaše pracovní postavení. Práce vás bude opět bavit a naplňovat. Uvědomíte si, že pořekadlo „vše zlé, je pro něco dobré“ platí ve vašem případě na 100 %. Podzimní měsíce přinesou mnoho plodné a kreativní práce, ani si neuvědomíte, že jste v práci od rána do večera. A na konci roku vše uzavřete.

Peníze

Osud vám v počátcích roku přeje a přivede vám do cesty někoho, kdo vám s financemi pomůže nebo díky němuž si peníze vyděláte. Na jaře začnete splácet všechny vaše dlouhodobé pohledávky a budete trvat na tom, že nejdříve je nutné zaplatit vše potřebné a teprve potom si můžete něco koupit. Dojde k nějakým finančním přesunům a vše se vám podaří, tak jak jste si naplánovali. Podzim bude jednou nahoře a jednou dole, ale žádné ztráty nepřináší. Vše zvládnete a překonáte překážky. A koncem roku doplatíte vše, co jste si předsevzali.

Zdraví

Oslabené průdušky a plíce máte už delší dobu. Jen v počátcích roku se to začne trochu projevovat. Pokuste se být k sobě víc ohleduplní a případně si dojít na kontrolu k lékaři. S jarem se vám může změnit tlak, a to na kolísavý, což vás občas může i rozhodit. Viróza a chřipka se objeví na podzim a tam je nutné to opravdu vyležet, protože by se mohlo zhoršit dýchání a ke konci roku by se mohly ozvat i dutiny a s tím také spojená nespavost, jak se vám bude v noci špatně dýchat.

Láska a vztahy

Hned po oslavě nového roku se můžete s někým seznámit. Bude to někdo nový, a pokud jste sami, tak ukončíte období samoty a uzavřete celý tento cyklus. Zadaní se mohou znovu s partnerem pokusit obnovit vztah a přestat se v něm cítit osamoceni. Po zajímavém začátku se však budete rozmýšlet, zda do toho jít, nebo se ještě chvíli rozmýšlet. Sami sebe pak můžete zmanipulovat k tomu, abyste do toho vztahu skočili po hlavě a zamilovali se. V létě budete před vším zavírat oči a návrhy na společné bydlení zamítnete, a to hned, jak budou vysloveny. Koncem roku prožijete určitou beznaděj, protože partner bude hodně majetnický a vám se to nebude líbit.

Důležitá data pro vás na rok 2022: 14. 4., 18. 7., 29. 8., 4. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: leden

Na co si dát pozor v roce 2022:

Dejte si pozor na přemíru vášně, která ve vztahu vždy nemusí znamenat lásku. Možná se budete radovat, že jste ve vztahu, ale vnitřně o tom rozhodnuti být nemusíte.

Co vám rok 2022 přináší:

Tento rok vám přináší především dny, kdy si budete myslet, že vám nic nevychází, a když už snažení vzdáte, v ten moment se vše podaří, a dokonce nad rámec vašeho očekávání. Lekce lpění na tom, jak se věci mají dít, se bude opakovat celý rok, dokud nepochopíte, že to vždy osud vyřeší nejlépe za vás.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Občas se stane, že můžete být na dně a cítit beznaděj. Pamatujte, že na vrcholu největší tmy vždy začne svítat. Vše se vždy v dobré obrátí, jen nesmíte ztrácet naději.

Nepříznivý měsíc 2022: srpen

Rada pro vás na rok 2022: Naše představy vždy buď něco připustí, nebo překazí.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Vodnář

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 15, 56, 77, 98

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – muž, který je energický a vášnivý, vám přináší lásku

Únor – budete celý měsíc hodně pracovat

Březen – přichází sklizeň všeho, co jste doposavad zaseli

Duben – měsíc plný hezkých zpráv o lásce, nových začátcích i úředních novinkách

Květen – nějaký muž z minulosti vám bude vyčítat odměřenost a chladnost

Červen – žárlivost vám nedělá dobře a vy s ní budete pracovat

Červenec – velké změny týkající se minulosti a osudovosti ve vztahu k partnerství

Srpen – konflikty a překonávání překážek

Září – přízeň osudu ve finanční stabilitě

Říjen – dohady s partnerem kvůli minulosti a financím

Listopad – láska, nové nápady a osudový dominantní muž

Prosinec – jistoty v práci a příval práce

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.