Velký horoskop na rok 2022: RYBY

Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

Myšlenka pro rok 2022: „Práce není vždy to nejdůležitější.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

V počátečních měsících nového roku budete v práci bojovat s nadřízeným, který vám chce vzít vaše jistoty. Vše se však brzo srovná a vaše výkonnost se velice zvýší. Na jaře budete mít problém práci dokončit, protože se jí objeví tolik, že nebudete vědět, co dřív. Dokonce přijde nový projekt nebo nová práce. Na podzim začnete práci odmítat, protože nebude taková, jakou byste chtěli dělat. Ke konci roku vám někteří lidé začnou závidět. Můžete se setkat i s nějakými pomluvami.

Peníze

Práce vás bude bavit dokonce tak, že zapomenete na odpočinek. Sice na začátku roku nejspíše odjedete na dovolenou, ale i tam budete pracovat, což se vaší rodině moc líbit nebude. Vy si ale nedokážete pomoct a práci odložit. Prostě to nebudete řešit. Konflikt v práci přijde v letních měsících a uvědomíte si, že jste na práci závislí. Pošlete zprávu rodině, že je máte rádi a ať s vámi mají trpělivost, a začněte to opravdu řešit. Konec roku je hodně stabilní a můžete začít novou práci nebo rozjedete nový projekt.

Zdraví

Pozor si už na začátku roku dejte na ledviny a močových měchýř, mohli byste si způsobit bolestivé stavy a také dlouhodobou rekonvalescenci. Chce to hodně pít a také chránit se před zimou a chladem. Klouby, ramena a kolena vás mohou zlobit přes léto. Je potřeba je šetřit a tolik nezatěžovat. Koncem roku může přijít nějaká operace. Dejte si pozor na sportovní úrazy. Poslední dny v roce vás může pozlobit zažívání, slinivka a žlučník. Více pijte čistou vodu a čaje než alkohol. A i s jídlem šetřete.

Láska a vztahy

V prvních dnech po Novém roce se rozhodnete odjet na zimní dovolenou a načerpáte tam energii na další období roku. Už na jaře totiž budete muset ve svém vztahu něco změnit. Partner si s vámi promluví a vy si uvědomíte, že vše není tak, jak jste si dlouhou dobu mysleli. A pochopíte, že to bude chtít změnu vašeho chování. V létě nebudete nic řešit a vztah bude v klidu a v pohodě. Jenže na podzim se zase vše otevře a vy zatoužíte uzavřít všechny dohady a iluze a překonat všechny překážky. Uvědomíte si, že nechcete zůstat sami, a tak začnete věci měnit.

Důležitá data pro vás na rok 2022: 29. 6., 27. 7., 24. 10., 1. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: leden

Na co si dát pozor v roce 2022:

Pozor si dejte na lidi, kteří vás chtějí manipulovat a využívat. Pokud se budete řídit intuicí, tak budete vědět, co máte dělat. Pozor na různé mocenské boje, jsou zbytečné.

Co vám rok 2022 přináší:

Některé věci nebudete muset vůbec řešit. Prostě k vám přijdou a nebudete vědět jak. Přinesou vám očekávanou stabilitu.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Pokud budete chtít něco řešit rychlou cestou, tak vám osud ukáže, že to v ten daný okamžik nepůjde. Naopak nechat některým věcem volný průběh a neřešit je bude cesta, která vám přinese posun.

Nepříznivý měsíc 2022: září

Rada pro vás na rok 2022: Svůj život si utváříte sami. Stačí jen chtít.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Kozoroh

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 21, 3, 76, 89

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – nová láska, nový vztah nebo nečekaná práce, vše však bude osudové

Únor – nebudete chtít nic řešit, před vším budete zavírat oči

Březen – někdo vás bude manipulovat, dejte si na to pozor

Duben – něco budete vnímat jako iluzorní, zaměřte se na realitu

Květen – přijde akce a přinese změnu a rychlou velkou lásku

Červen – nové začátky, analytický muž a řešení osudu

Červenec – odpočinek, krátká dovolená

Srpen – jednou nahoře a jednou dole, jeden den deprese a druhý den láska

Září – ztráty, rozchody a rozhodování, co je důležité

Říjen – měsíc plný práce

Listopad – láska, spokojenost, zamilování

Prosinec – osud přináší dovolenou nebo pohodu a štěstí

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.