zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký horoskop na rok 2022: ŠTÍR

Velký horoskop na rok 2022: ŠTÍR
Autor: iStock Velký horoskop na rok 2022: ŠTÍR
Šárka Valentová , Vydáno: 31.07.2021
Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

reklama

Myšlenka pro rok 2022: „Štěstí je na mé straně.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku roku začnete novou práci, ale budete se obávat toho, že ji nezvládnete. Bude to pro vás něco nového a velký kariérní postup. Práci nakonec zvládnete v pohodě a budete šťastní. Jaro je zastřeno tajemstvím, ale měla by se vám tam objevit další nová skvělá nabídka práce. Na podzim se zamilujete do své práce a opět dostanete novou pracovní nabídku, která vás úplně pohltí. Koncem roku vás však partner upozorní, že se cítí sám a vy stále jen pracujete. Musíte dát přednost partnerovi, jinak zažijete v partnerství ztráty.

Peníze

V počátcích nového roku budete mít peníze, ale budete je chtít i do něčeho investovat. Partner vás od toho bude zrazovat. Na jaře propadnete iluzi, že s financemi už je vše v pořádku, a vůbec si nepřipustíte, že tomu tak nemusí být. Naštěstí podzim bude klidný a harmonický a vy nebudete muset nic řešit. Na konci roku vás od utrácení odradí partner.

Zdraví 

Pokud jste na konci roku hodně jedli a nejste na to zvyklí, může se to projevit v počátcích roku, kdy vás potrápí potíže se slinivkou, žaludkem a zažíváním. Snažte se tedy určitý detox začít dřív než na jaře, nejlépe už v lednu. Jaro přinese bolesti kloubů a přetížení, což se může objevit v souvislosti s vaším rychlým rozhodnutím cvičit a zapojit se do všech sportovních aktivit. Kolem léta vás čeká alergie, senná rýma a také potíže s očima. Na konci roku vás ochrání strážný anděl a mělo by se vám v oblasti zdraví vše zlepšit.

Láska a vztahy

Na začátku roku budete bláznivě zamilovaní. Láska pro vás bude prioritou, užijete si skvělý sex a možná vás partner požádá i o ruku. Osud vám v prvních měsících nového roku nese samou lásku. Pokud chcete rodinu, můžete se do toho směle pustit. Jinak budete přemýšlet, jak být ještě více zamilovaní a jak si to užívat. Dokonce můžete odjet i na jarní láskyplnou dovolenou. Láska vás čeká i v dalších měsících, jen budete hodně v práci a partnerovi se to nebude líbit. Partner vás zahrne hojností. Na konci roku nebudete chtít řešit partnerovu minulost a rychlé ukončení jeho posledního vztahu.

Důležitá data pro vás na rok 2022: 2. 2., 4. 4., 25. 8., 30. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: duben

Na co si dát pozor v roce 2022:

Pokud se budete hádat kvůli penězům, nepřinese vám to nic dobrého. Jste sami pro sebe určitou jistotou a nepotřebujete s nikým řešit finanční záležitosti. Finance se vám vyhýbat nebudou.

Co vám rok 2022 přináší:

Naučíte se rychle rozhodovat, především v souvislosti s partnerem a partnerským vztahem. Pokud se budete rozhodovat, rozhodnete se správně.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Ač si myslíte, že to není možné, tak v tomto roce se rychle zamilujete a vztah vznikne možná ze dne na den. Tím náhle ukončíte svoji samotu, a i když se budete odrazovat a mít dojem, že to je vše iluze, tak se možná stihnete ještě zasnoubit.

Nepříznivý měsíc 2022: říjen

Rada pro vás na rok 2022: Všeho je hojnost, ale rozdělováno je pouze dle poptávky.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 2, 5, 9, 66

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – láska a zamilování

Únor – jistoty ve vášni a energie, vše vám půjde, jak si plánujete

Březen – v partnerství se vám splní dlouhodobý sen

Duben – dominantní muž, který vám nese osudovou lásku, partnerství, mateřství a osud

Květen – možnost těhotenství, plodný měsíc plný sexu

Červen – aktivita vašeho partnera vás mile překvapí a kolo osudu se uzavře

Červenec – rozhodování v rámci žárlivosti

Srpen – ukončení beznaděje spojené se změnou

Září – překonávání překážek, které hravě zdoláte

Říjen – iluze týkající se něčeho nového, o čem nevěříte, že to vyjde

Listopad – měsíc plný práce

Prosinec – konflikt v lásce kvůli cestě

 

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021. 

reklama

Související témata: roční horoskop , Štír , předpověď , znamení zvěrokruhu , roční horoskop 2022 , horoskop 2022 , roční horoskop Štír

reklama

Přečtěte si také

reklama