Astročlánky

31. července 2021 05:20

Anna Kopečková

Velký horoskop na rok 2022: ŠTÍR

Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

Myšlenka pro rok 2022: „Štěstí je na mé straně.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku roku začnete novou práci, ale budete se obávat toho, že ji nezvládnete. Bude to pro vás něco nového a velký kariérní postup. Práci nakonec zvládnete v pohodě a budete šťastní. Jaro je zastřeno tajemstvím, ale měla by se vám tam objevit další nová skvělá nabídka práce. Na podzim se zamilujete do své práce a opět dostanete novou pracovní nabídku, která vás úplně pohltí. Koncem roku vás však partner upozorní, že se cítí sám a vy stále jen pracujete. Musíte dát přednost partnerovi, jinak zažijete v partnerství ztráty.

Peníze

V počátcích nového roku budete mít peníze, ale budete je chtít i do něčeho investovat. Partner vás od toho bude zrazovat. Na jaře propadnete iluzi, že s financemi už je vše v pořádku, a vůbec si nepřipustíte, že tomu tak nemusí být. Naštěstí podzim bude klidný a harmonický a vy nebudete muset nic řešit. Na konci roku vás od utrácení odradí partner.

Zdraví

Pokud jste na konci roku hodně jedli a nejste na to zvyklí, může se to projevit v počátcích roku, kdy vás potrápí potíže se slinivkou, žaludkem a zažíváním. Snažte se tedy určitý detox začít dřív než na jaře, nejlépe už v lednu. Jaro přinese bolesti kloubů a přetížení, což se může objevit v souvislosti s vaším rychlým rozhodnutím cvičit a zapojit se do všech sportovních aktivit. Kolem léta vás čeká alergie, senná rýma a také potíže s očima. Na konci roku vás ochrání strážný anděl a mělo by se vám v oblasti zdraví vše zlepšit.

Láska a vztahy

Na začátku roku budete bláznivě zamilovaní. Láska pro vás bude prioritou, užijete si skvělý sex a možná vás partner požádá i o ruku. Osud vám v prvních měsících nového roku nese samou lásku. Pokud chcete rodinu, můžete se do toho směle pustit. Jinak budete přemýšlet, jak být ještě více zamilovaní a jak si to užívat. Dokonce můžete odjet i na jarní láskyplnou dovolenou. Láska vás čeká i v dalších měsících, jen budete hodně v práci a partnerovi se to nebude líbit. Partner vás zahrne hojností. Na konci roku nebudete chtít řešit partnerovu minulost a rychlé ukončení jeho posledního vztahu.

Důležitá data pro vás na rok 2022: 2. 2., 4. 4., 25. 8., 30. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: duben

Na co si dát pozor v roce 2022:

Pokud se budete hádat kvůli penězům, nepřinese vám to nic dobrého. Jste sami pro sebe určitou jistotou a nepotřebujete s nikým řešit finanční záležitosti. Finance se vám vyhýbat nebudou.

Co vám rok 2022 přináší:

Naučíte se rychle rozhodovat, především v souvislosti s partnerem a partnerským vztahem. Pokud se budete rozhodovat, rozhodnete se správně.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Ač si myslíte, že to není možné, tak v tomto roce se rychle zamilujete a vztah vznikne možná ze dne na den. Tím náhle ukončíte svoji samotu, a i když se budete odrazovat a mít dojem, že to je vše iluze, tak se možná stihnete ještě zasnoubit.

Nepříznivý měsíc 2022: říjen

Rada pro vás na rok 2022: Všeho je hojnost, ale rozdělováno je pouze dle poptávky.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 2, 5, 9, 66

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – láska a zamilování

Únor – jistoty ve vášni a energie, vše vám půjde, jak si plánujete

Březen – v partnerství se vám splní dlouhodobý sen

Duben – dominantní muž, který vám nese osudovou lásku, partnerství, mateřství a osud

Květen – možnost těhotenství, plodný měsíc plný sexu

Červen – aktivita vašeho partnera vás mile překvapí a kolo osudu se uzavře

Červenec – rozhodování v rámci žárlivosti

Srpen – ukončení beznaděje spojené se změnou

Září – překonávání překážek, které hravě zdoláte

Říjen – iluze týkající se něčeho nového, o čem nevěříte, že to vyjde

Listopad – měsíc plný práce

Prosinec – konflikt v lásce kvůli cestě

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.