Velký horoskop na rok 2022: STŘELEC

Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

Myšlenka pro rok 2022: „Můj trůn je moje útočiště.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Od práce se budete na začátku roku odrazovat, nebude vás vůbec bavit. Začnete přemýšlet o tom, zda práci nezměníte, ale strach vás bohužel zatím bude držet na stávající pozici, a to i celé jaro. V létě se situace zlepší, pomůže vám partner nebo nějaký dominantní muž ve vaší blízkosti. Na podzim přestanete práci řešit a v tu dobu vám osud přinese novou, která vás nadchne. Na konci roku budete pracovat na tom, abyste v ní mohli zůstat. Tato práce bude vaše osudová záležitost a bude vás velmi bavit.

Peníze

Začátkem roku začnete přemýšlet nad svou finanční situací a bude pro vás náročné vyřešit některé pohledávky. Na jaře vám s financemi pomůže nějaký energický muž. Mohl by to být i partner. V každém případě se uklidníte a vaše situace se tak zlepší. Což vám přinese finanční stabilitu, kterou si budete užívat i celý podzim. Na konci roku vás čeká rozhodování, jak s penězi naložit. A rozhodnete se správně.

Zdraví

Dlouhodobě vás bude trápit nespavost a v zimě tomu nebude jinak. Začnete hledat nějaké možnosti a najdete alternativní produkty, které vám s nespavostí pomůžou. Pokud budete na jaře hodně unaveni, nechte si zkontrolovat štítnou žlázu, mohli byste ji mít rozhozenou. Krevní obraz vás potrápí ještě na podzim, ale postupně se to zlepší. Konec roku může být spojený s kašlem nebo oslabenými průduškami.

Láska a vztahy

V lednu se vám svěří partner s tajemstvím spojeným s tím, že mu přijdete studení a odměření, což mu přináší beznaděj. Když si vše promyslel, došlo mu, že se s ním chcete rozejít a opustit ho. Bral to vše osudově. Vy budete mít úplně jiný názor a vše si spolu vyříkáte. A tak na jaře přijde láska a nové začátky ve vašem vztahu, které budou plné vášně. Na podzim se zase vy budete cítit osamoceně, ale vše si s partnerem opět vyjasníte a vztah se urovná.

Důležitá data pro vás na rok 2022: 1. 1., 5. 7., 20. 10., 1. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: srpen

Na co si dát pozor v roce 2022:

Budete mít možnost znovu vztah obnovit a začít od začátku. To vám pomůže zbavit se ztrát a depresí. A hlavně tím ujistíte partnera, že vše je jinak, než si myslel. Otevřeně komunikujte a budete mít možnost vztah zachránit.

Co vám rok 2022 přináší:

Přinese vám lásku a možnost se zase zamilovat, ale také některé věci neuvidíte reálně. Snažte se zbavit iluzí a vidět věci v realitě.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Osud vám přinese možnost některé věci rychle vyřešit, tak se je nesnažte odkládat a jednejte. Možná budete muset občas i udělat nějakou akci, která se vám nakonec vyplatí.

Nepříznivý měsíc 2022: červen

Rada pro vás na rok 2022: Neustálé pozorování vašich nedostatků vám zakrývá pohled na vaše bohatství.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Váhy

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 5, 15, 89, 90

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – měsíc plný vášně a energie, zvládnete vše, co chcete

Únor – láska, která vás úplně pohltí, budete velice zamilovaní

Březen – uzavření minulosti

Duben – trpělivost vám přinese úspěch a velkou radost

Květen – dovolená nebo prodloužený víkend

Červen – deprese spojená s tím, že se budete muset stěhovat

Červenec – další dovolená nebo budete celý měsíc cestovat

Srpen – úžasný měsíc plný naděje a splněných snů

Září – zamilování a láska

Říjen – beznaděj spojená s odchodem z práce

Listopad – přátelské vztahy a radost z přátelství

Prosinec – tajemství

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.