Astročlánky

29. července 2021 04:35

Anna Kopečková

Velký horoskop na rok 2022: VÁHY

Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

Myšlenka pro rok 2022: „Plní se mi všechny sny a přání.“

Co vás čeká v důležitých oblastech života:

Práce

V lednu vám bude nakloněn osud. Nebudete muset nic dělat, osud zařídí vše potřebné. Přízeň osudu potrvá až do jara. Pak nebudete chtít nic řešit a začnete více odpočívat. S létem přichází beznaděj, protože nebudete mít práci, která by vás naplňovala a bavila. Koncem roku v sobě něco změníte a navrátí se vám radost z práce. Budete mít hezký konec roku plný skvělé práce a spokojenosti. Rok uzavřete s radostí a plni nových očekávání.

Peníze

Po Novém roce se vám podaří našetřit peníze, které vám udělají velkou radost. Dokonce se objeví nový zdroj peněz a vy se budete mít opravdu dobře. Jaro přináší menší boj kolem financí, ale zvládnete to. Koncem roku v sobě něco změníte a začnete se k penězům chovat jiným způsobem, což přinese posun ve vaší finanční sféře. Nějaké peníze dokonce našetříte.

Zdraví

V začátku roku vám budou chybět vitamíny a minerály. Budete potřebovat i určitý detox, protože máte sníženou imunitu. Na jaře pozor na problémy s kůží. Možné spáleniny, a to jak od slunce, tak z jiného zdroje. Léto a podzim vám přinesou problémy s tlakem, může vám hrozit spíše nízký nebo kolísavý tlak. Ke konci roku můžete chytit zimní chřipku a je nutné ji dobře vyležet. Jinak konec roku strávíte v posteli.

Láska a vztahy

S partnerem pojedete na začátku roku na delší dovolenou nebo budete společně hodně cestovat. A na cestách se vám bude dařit. Nezadaní by mohli potkat svého partnera také na cestě. Vztah bude plný jistoty a lásky. Jaro přinese do vztahu hádky, především v souvislosti se žárlivostí. Ale přijdou i nové začátky a partner bude hodně majetnický. Podzim přináší vašemu partnerovi pozitivní změnu a on se zbaví beznaděje. Na konci roku překonáte všechny překážky a osud vám přinese velkou lásku, možná i žádost o ruku.

Vaše důležitá data v roce 2022: 1. 2., 6. 3., 25. 10., 12. 11.

Váš šťastný měsíc v roce 2022: červenec

Na co si dát pozor v roce 2022:

Přijde velká láska, uvidíte nadějnou budoucnost a budete nejspíše velice zamilovaní. Musíte si dát pozor na závislost, nechat vše volně plynout, jinak přijdou deprese a nespokojenost.

Co vám rok 2022 přináší:

Osud vám bude nakloněn a přinese vám klid a harmonii, na kterou čekáte už dlouhou dobu. Koncem roku se můžete dokonce stěhovat. Pozor, nechte to na partnerovi.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Vnímejte hojnost, která k vám přichází, a nechte ji volně plynout. Přinese vám i změnu uvnitř vás samých a zbavíte se něčeho, co vás dlouho trápilo. A tím se vše uzavře.

Nepříznivý měsíc v roce 2022: březen

Rada pro vás na rok 2022: Kdo nepracuje na sobě, na tom bude pracováno.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Vodnář

Vaše šťastná čísla pro rok 2022: 1,3, 4, 9

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – láska, prožíváte jedno z krásných zamilovaných období

Únor – partner k vám bude mít hodně majetnické sklony

Březen

Březen – boj týkající toho, co chcete, ale ono se to neplní

Duben – nový vztah, nová láska, velké zamilování

Květen – měsíc plný setkání a schůzek

Červen – beznaděj spojená s partnerem a uzavření jeho minulosti

Červenec – měsíc plný láskyplných akcí, ale také žárlivosti

Srpen – překonání překážek a posun ve vztahu, možné i těhotenství

Září – měsíc plný sexu a tajemství

Říjen – vášeň, energie, vše dopadne dle vašich očekávání

Listopad – hádky kvůli penězům

Prosinec – překonání překážek v rámci všech mužů kolem vás

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.