Buvol – Roční čínský horoskop (2020)

Buvol – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Tito lidé bývají otevření a od přírody pozitivně založení. Šíří kolem sebe vřelost a přátelství. Jejich tvrdohlavost, jediná stránka jejich osobnosti, kterou ostatní vnímají negativně, opravdu nahání hrůzu. Jakmile se pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je odradilo. Bývají velmi tvrdohlaví a cílevědomí, do ničeho se ale nevrhají bezhlavě. Jestliže něco opravdu chtějí, uplatní svou sílu a instinkt a beze strachu jdou krok za krokem za svým cílem bez ohledu na všechny překážky. Jsou to lidé věrní a silní, zároveň ale poněkud nepřizpůsobiví. měli by se naučit více tolerovat ostatní. Jejich častou vlastností je také tvrdohlavost, díky které dokážou ve svém životě mnoho věcí prosadit.

Partnerství a láska

Lidé narození ve znamení Buvola jsou vyrovnaní, mají velký smysl pro rodinu a doma i v práci potřebují klid. Jsou citově založení a jejich silně pozitivní vztah k domovu a rodině se může někdy projevit jako panovačnost. Jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou tichou povahu milují večírky a společenské události. Za svou tvrdou práci si zaslouží oddech a zábavu, která by ale neměla narušit jejich soukromí a vnitřní klid. Bývají to lidé konzervativní a opatrní. Nenávidí stěhování a nejraději žijí na jednom místě. S velkou chutí zkrášlují svůj domov a hledí přitom stejně na pohodlí i okázalost.

Romantickou lásku může Buvol zažít v náručí Kozy. Porozumění a soulad přináší partnerství s veselým Kohoutem a chytrým Hadem. Buvol dokáže zbožňovat a obdivovat Draka a Tygra, ale partnerství nebývá stálé. Nezklame jej Zajíc ani Vepř, a jestli jejich láska pomine, zůstane přátelství. Neutrální bude vztah s Koněm.

Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život. (Čínské přísloví)

Buvol v roce 2020

Vcelku lze říci, že tento rok může být pro mnohé zástupce tohoto znamení velmi zajímavý a objevný. Tito lidé jsou známí tím, že se jen těžko a pomalu rozhodují a dávají věci tzv. do pohybu. V novém čínském roce budou mít spoustu příležitostí intenzivně pracovat na svém osobním i profesním životě. Zjistí, které věci, ale i lidé jsou pro ně důležití, budou muset volit, s kým a čím chtějí trávit svůj čas. Pozorní by měli být i v oblasti materiální. Než se rozhodnou k velkým výdajům, měli by si vše dobře rozmyslet, popř. se poradit s někým, kdo má v dané oblasti přehled.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky láska horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.