Horoskopy

1. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 1. duben

Dopřejeme si věci, které nám přinášejí radost, navštívíme místa a lidi, které máme rádi. Skvělá je muzikoterapie, procházky, vyhledáváme prostředí, jež nás bude inspirovat k získávání harmonie a krásy v našem životě.

Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale neměli bychom zapomínat, že naše budoucnost je pouze v našich rukách.

Luna v Blížencích – přibývá

symbol Jeřáb

Ve dnech Luny v Blížencích vládne čilá komunikace. Dohody, obchodní schůzky, vše jde lehce. Vzdušný element je neposedný, proto je potřebná větší koncentrace.

Důležitý je pohyb, protahování. Blíženci ovládají ramena, paže a lopatky, měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Zajdeme si na masáž, která uvolní celé tělo. Při nachlazení inhalujeme nad párou éterické oleje – cedrový, nebo z borovice. Zvláště pro Blížence je důležité kontrolovat dech, např. pomocí jógy.

Dny Luny ve znamení Blíženců jsou dny květu, proto konzumujeme např. květák nebo brokolici. Určitě si uvaříme mátový čaj, který uvolňuje dýchací cesty a pomáhá trávení, dalším tipem je čaj zázvorový. Je fáze přibývající Luny, a proto se snažíme jídlo spíše omezit.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

Z barev vybereme broskvovou nebo modrou. Dnes se nám může líbit fluorit jaspis obláčkový.

Esence máty pomůže našemu dechu, levandule zklidní psychiku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.