Horoskopy

1. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 1. srpen

Prázdniny a dovolená přímo vybízejí k životu venku. Pod vlivem vodního znamení Štíra si zajdeme k vodě, na výlet, procházku, za sportem. Užíváme si s rodinou společného sdílení, vzpomínek i plánů do budoucnosti. Posilujeme rodinná pouta, napojujeme se na sílu našich předků.

Luna ve Štíru – přibývá

symbol Fontána

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit, negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích, jak osobních, tak pracovních.

V době Luny ve Štíru podpoříme vylučovací systém, stravou s vlákninou, konzumujeme sezonní ovoce a zeleninu, dodržujeme pitný režim a věnujeme čas i pohybu a cvičení. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace ani lidi.

V době přibývající Luny se snažíme méně jíst a věnujeme pozornost i kombinaci jednotlivých potravin. Přednost dáme „lehčím“ typům masa, zelenině nebo vegetariánské stravě. K podpoře a pročištění močových cest si uvaříme čaj ze zlatobýlu celíku, zelený čaj nebo čaj s kopřivou.

Může se nám líbit kombinace černé a bílé. Z kamenů vybereme lávu nebo magnezit.

Naše smysly omámí mimóza nebo jasmín.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.