Horoskopy

10. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 10. květen

Podle lunární magie nás čeká náročný den. Měli bychom být pozorní na vše, co děláme. Snažíme se o duševní i fyzickou očistu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a omezíme erotiku a sex. V den Úplňku je naše psychika citlivější; neměli bychom podléhat lítosti, ani strachu.

Luna ve Štíru – Úplněk 23:43

symbol Had

Úplněk ve znamení Štíra - silný, transformační den! Mnozí z nás dokáží udělat velký krok směrem k proměně. Probouzí se naše intuice, moudrost, pochopíme kruh zrození, života, smrti a znovuzrození. Uděláme si rituál: svůj prostor vyčistíme - vykouříme - bílou šalvějí. Použijeme tmavě modrou nebo bílou svíčku. Soustředíme pozornost na vyřešení zdlouhavých problémů, ukončení sporů; děkujeme za pomoc a podporu.

K silnému úplňkovému dni se hodí kontrastní barvy černá a růžová.

Z kamenů vybereme duhový obsidián nebo rodochrozit. Naší mysl pozvedne vůně mimózy nebo oudu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.