Horoskopy

12. června 2017 04:00

Anna Kopečková

Denní horoskop dle luny pro 12. červen

Je před námi náročný den. Nejen počátek pracovního týdne, ale i negativní symbol Pavouka ukazuje, že nemáme začínat nic nového, spíše máme soustředit energii na zdolání započatých věcí. Nenavazujeme nové kontakty, pracovní ani osobní, snažíme se o střídmost v jídle, pití i sexu.

Luna v Kozorohu – ubývá

Symbol Pavouk

Vliv cyklu Luny v Kozorohu nám pomáhá dokončit povinnosti a práci dobře zorganizovat.

Uděláme si čas sami na sebe, pečujeme o sebe v klidu domova, nebo se svěříme odborníkům z kosmetického salonu. Dopřejeme své pleti odborné ošetření – čištění, peeling, vyživující a hydratační masky, které naší pleti prospějí a připraví ji pro náročné letní období.

Ve dnech Luny v Kozorohu do stravy přidáváme kloubní výživu a také vápník s hořčíkem pro sílu našich kostí a odolnější nervovou soustavu. Našemu tělu prospějí zeleninové pokrmy z červené řepy, brambor a kořenová zelenina na všechny způsoby. Vyhneme se mastným a tučným jídlům.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen.

Dnes nám bude slušet bílá a růžová.

Z kamenů vybereme růžový křemen nebo girasol.

Osvěží nás vůně bergamotu nebo limetky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.