Horoskopy

12. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 12. duben

Dnes se zaměříme na posílení pocitu svobody, sebevědomí a radosti. Den sílící ženské energie – Bohyně. Hlavními atributy jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Hledáme pravou míru a harmonii, nepřeháníme to s fyzickou láskou, i když štíří energie tohoto dne bude žádat opak.

Luna ve Štíru - ubývá

symbol Zvon

V těchto dnech se může naše nálada se rychle měnit. Mohou se objevit neshody a problémy v komunikaci s ostatními, v práci i doma.

Důležité je vylučování; věnujme pozornost očistě a intimní hygieně, doporučují sedací koupele. V tyto dny je také větší zájem o erotiku, můžeme jí plně užít. Pěstíme pokožku celého těla, aplikujeme výživné hojivé masky a zábaly, přednost dáme přírodním produktům.

Při ubývající Luně můžeme víc jíst, dopřejeme si dobroty, jimž se jinak vyhýbáme. Uděláme si čas na oběd, a jídlo si plně vychutnáme. Můžeme si dát i více kalorická jídla, maso, zeleninu atd. Jako přílohy rýži, brambory nebo zeleninu.

Nepijeme chladné nápoje, pozor na operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Krásně se k sobě hodí antracitová a stříbrná barva. Ozdobíme se šperkem s hematitem nebo záhnědou.

Můžeme vyzkoušet výraznou vůni moschusu nebo ylang-ylangu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.