Horoskopy

12. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 12. srpen

Den, plný energie a rozhodnosti, nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost. Je den přátelských setkávání a kontaktů, vhodný také k cestování, obchodování a zahájení nových projektů. Daří se nám v práci, obchodu, mysl je otevřená pro přijímání nových informací a studium.

Luna v Beranu - ubývá

symbol Kůň

Tyto dny přejí změnám a novým začátkům, chceme poznat nové lidi, mít zajímavé zkušenosti.

Luna je v bojovném Beranu, snažíme se brát stresu a dbáme na to, abychom splnili vše, co jsme slíbili. Dáváme pozor na smyslové orgány, nepobýváme v hlučném, zakouřeném prostředí. Je letní, volný den, i když nemáme dovolenou uděláme si čas zajít do přírody, do lesa, k vodě.

Je vrcholné léto, teploty stoupají, hodně pijeme, a pitný režim doplňujeme ovocem a zeleninou. Nejvhodnější jsou melouny, které jsou močopudné a pročistí naše zažívání. Ze zeleniny vybíráme luštěniny, cukety, lilek a papriky, které můžeme podusit; nebo naložit, a dát na gril.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Zajímavou kombinací je modrá a zelená. Může se nám líbit šperk se serpentinem nebo lapisem.

Osvěží nás vůně grepu nebo citrónové trávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.