Horoskopy

12. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 12. srpen

Den, plný energie a rozhodnosti, nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost. Je den přátelských setkávání a kontaktů, vhodný také k cestování, obchodování a zahájení nových projektů. Daří se nám v práci, obchodu, mysl je otevřená pro přijímání nových informací a studium.

Luna v Beranu - ubývá

symbol Kůň

Tyto dny přejí změnám a novým začátkům, chceme poznat nové lidi, mít zajímavé zkušenosti.

Luna je v bojovném Beranu, snažíme se brát stresu a dbáme na to, abychom splnili vše, co jsme slíbili. Dáváme pozor na smyslové orgány, nepobýváme v hlučném, zakouřeném prostředí. Je letní, volný den, i když nemáme dovolenou uděláme si čas zajít do přírody, do lesa, k vodě.

Je vrcholné léto, teploty stoupají, hodně pijeme, a pitný režim doplňujeme ovocem a zeleninou. Nejvhodnější jsou melouny, které jsou močopudné a pročistí naše zažívání. Ze zeleniny vybíráme luštěniny, cukety, lilek a papriky, které můžeme podusit; nebo naložit, a dát na gril.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Zajímavou kombinací je modrá a zelená. Může se nám líbit šperk se serpentinem nebo lapisem.

Osvěží nás vůně grepu nebo citrónové trávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.