Horoskopy

13. června 2017 04:00

Anna Kopečková

Denní horoskop dle luny pro 13. červen

Dnes se nám bude dařit na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti. Jsme v rovnováze, čteme, studujeme, cvičíme nebo se procházíme přírodou. Večerní procházka nás naplní klidem a pohodou.

Luna ve Vodnáři – ubývá

Symbol Orel

Tyto dny přinášejí možnost vědomě pracovat na spolupráci s ostatními lidmi, jsme otevření a tolerantní.

Uděláme si čas na procvičování oblasti nohou, která je v těchto dnech citlivější. V oblasti lýtek, stehen, holení i kyčlí můžeme pociťovat bolest, tlak. Pomohou nám masáže. Objednáme se ke kadeřníkovi, vhodné je barvení vlasů, zábaly a výživa vlasových kořínků.

Ve dnech ubývající Luny tělo méně ukládá živiny, můžeme jíst více, ale přece jen si vybíráme stravu, která nám nejen chutná, ale i prospívá – rýžové, těstovinové, bramborové jídlo nebo zeleninové přílohy k netučným rybám. Pijeme vychlazené bylinkové čaje, můžeme si dát vinný střik nebo pivo.

Pozor na náročné cvičení, operace v oblasti kyčlí, holení, lýtek a žilního systému.

Můžeme vyzkoušet zajímavou kombinaci zelené s červenou.

Kamenem dnešního dne je azurit nebo krevel.

Vonět nám může meduňka nebo ambra.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.