Horoskopy

13. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 13. červenec

Den přátelských setkání a kontaktů, vhodný také k cestování, obchodování, zahájení nových projektů. Dohodneme si obchodní schůzky, ale i setkání s přáteli, kolegy nebo širší rodinou. Příjemný den, plný setkání, která nám udělají radost.

Luna v Rybách - ubývá

symbol Koně

Tyto dny přinášejí snivou náladu, můžeme utíkat do „lepších světů“. Prohlubuje se naše empatie a vzrůstá touha pomáhat druhým.

Podpoříme práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Věnujeme pozornost nohám - v oblasti nártů, kotníků a chodidel; vhodná je reflexní masáž. Prospěje nám také čištění pleti, proti kolísavé náladě nám pomůže relaxační koupel.

Naše váha se nemění, může i mírně klesat, což využijeme pro detoxikační a odtučňovací kúry. Živnou energii je list; připravíme si k obědu salát, pro masové typy s tuňákem, lososem nebo kuřetem. Pro vegetariány s houbami, klíčky nebo s ořechy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

Z barevného spektra vybereme bledě zelenou nebo modrou. K tomuto znamení patří akvamarín nebo hemimorfit.

Energii nám dodá vůně pomeranče nebo vetivru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.