Horoskopy

14. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 14. květen

Dnešek může být pro mnohé náročný, naštěstí je den volna, kdy můžeme odpočívat, snažíme se o střídmostv jídle, pití i sexu. Jde o den půstu a askeze. Naše tělo i mysl si musí odpočinout od neustálých podnětů. Ztlumíme mobilní telefon, vypneme počítač a užíváme si klidu a ticha.

Luna ve Střelci - ubývá

symbol Pavouk

Pod vlivem Luny ve Střelci jsme akční, chceme se bavit, cestovat a zažívat dobrodružství, chceme se učit novým věcem.

V těchto dnech nic nepřeháníme, šetříme tělo i psychiku. Zajdeme si na výstavu, procházku, protáhneme svoje tělo nebo se naložíme do teplé, voňavé lázně. Doporučují se výživné pleťové kúry, anti aging terapie pro obnovu i péči.

O nedělním, svátečním obědě se můžeme pochlubit svým kulinářským uměním, vyzkoušejme recepty sofistikované francouzské nebo italské kuchyně. Po vydatném obědě odpočíváme a užíváme si siesty. Jako tečku můžeme připravit čokoládové pusinky s kávou.

Dramatickou a vznešenou kombinací je černá a fialová.

Z říše kamenů vybereme onyx nebo fialový sugilit. Svůj osobní prostor pročistíme šalvějí nebo osvěžující vůní pomeranče.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.