Horoskopy

14. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 14. květen

Dnešek může být pro mnohé náročný, naštěstí je den volna, kdy můžeme odpočívat, snažíme se o střídmostv jídle, pití i sexu. Jde o den půstu a askeze. Naše tělo i mysl si musí odpočinout od neustálých podnětů. Ztlumíme mobilní telefon, vypneme počítač a užíváme si klidu a ticha.

Luna ve Střelci - ubývá

symbol Pavouk

Pod vlivem Luny ve Střelci jsme akční, chceme se bavit, cestovat a zažívat dobrodružství, chceme se učit novým věcem.

V těchto dnech nic nepřeháníme, šetříme tělo i psychiku. Zajdeme si na výstavu, procházku, protáhneme svoje tělo nebo se naložíme do teplé, voňavé lázně. Doporučují se výživné pleťové kúry, anti aging terapie pro obnovu i péči.

O nedělním, svátečním obědě se můžeme pochlubit svým kulinářským uměním, vyzkoušejme recepty sofistikované francouzské nebo italské kuchyně. Po vydatném obědě odpočíváme a užíváme si siesty. Jako tečku můžeme připravit čokoládové pusinky s kávou.

Dramatickou a vznešenou kombinací je černá a fialová.

Z říše kamenů vybereme onyx nebo fialový sugilit. Svůj osobní prostor pročistíme šalvějí nebo osvěžující vůní pomeranče.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.