Horoskopy

16. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 16. květen

Na dnešní den si můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti. Vše nám půjde lehce, dnešek je vhodný pro změny a posun. Čteme, studujeme, cvičíme, nebo jdeme do přírody čerpat energii.

Luna v Kozorohu - ubývá

symbol Orel

Zaměřujeme se na důležité věci, jsme aktivní a snažíme se vše vidět z realistické stránky.

I dnes si uděláme čas sami pro sebe, staráme se o tělo, k dobrému pocitu nám pomůže peeling celého těla, zajdeme k profesionálům, v případě, že to naše peněženka „nezvládá“ nakoupíme kvalitní, přírodní produkty domů.

Ve dnech Kozoroha můžeme jíst více slaných pokrmů, zeleninové rizoto, nebo fazolová polévka je skvělou volbou. Dopřejeme si ryby, např. salát z makrely, nebo s lososem, pstruha na másle se zeleninovou oblohou. Pro dobré zažívání skleničku dobrého piva.

Energii nám dodá oranžová nebo žlutá barva. Z říše kamenů vybereme rubelit nebo oranžový granát.

Naší mysl uklidní vůně vanilky nebo gardénie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.