Horoskopy

16. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 16. srpen

Dnešek je velmi silný, pozor na konflikty, měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení; jít si zaběhat, nebo projít se v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna v Blížencích - ubývá

symbol Medvěd

Jsme pod vlivem mnoha podnětů, měli bychom se více soustředit na vše, co děláme.

Ráno si zacvičíme, protáhneme celé tělo, hlavně páteř a končetiny. Nezapomeneme ani na paže, opisujeme jimi malé kruhy, procvičíme i zápěstí. Večer, v klidu domova si dopřejme koupel a masáž rukou a paží při relaxaci posloucháme muziku nebo si můžeme pustit oblíbený film.

Rychlé tempo vzdušné Luny v Blížencích nás nutí spěchat; to by ale nemělo platit pro naše jídlo, na který si uděláme čas. Užijeme si pokrmů, které máme rádi. Živnou kvalitou těchto dnů je tuk, který tělo při ubývající Luně lépe vstřebává a neukládá. Můžeme si dopřát oblíbené pochoutky, nezapomeneme na zeleninové přílohy.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

Vybereme si světle zelenou nebo citronově žlutou Z říše kamenů nás může oslovit malachit nebo jantar.

Svůj osobní prostor osvěžíme vůní máty nebo cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.