Horoskopy

17. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 17. červenec

Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka. Pozor na konflikty a měření sil, na sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat, nebo se projít v přírodě.

Luna v Beranu - ubývá

symbol Medvěd

Přináší energii, spontánnost, dáváme pozor, kam svou energii směřujeme; jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Dny jsou náročnější pro naše smyslové orgány, mohou nás také potrápit bolest. Pokud sportujeme, jsme pozornější; v tomto cyklu Luny jsou časté úrazy a nehody. Snažíme se ochránit tělo i mysl, a nemáme-li dovolenou, náležitě se ráno připravíme na nový pracovní týden.

Luna ubývá, můžeme toho víc sníst, a naše tělo dokáže jídlo rychle zpracovat. Určitě si dopřejme oblíbená jídla, masitá i zeleninová. Pro vegetariány je skvělou volbou letní studená zeleninová polévka, různé saláty a obložené bagety. Snažíme se dodržovat pitný režim, vyhneme se příliš studeným nápojů.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů

Bude nám slušet červená se zelenou. Z kamenů jako doplněk můžeme vybrat granát nebo verdelit.

Vůně mateřídoušky nebo heřmánku zklidní naší mysl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.