Horoskopy

17. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 17. duben

Dynamický den, nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, vhodný k cestování, zahájení výprav, zájezdů za poznáním.

Vhodné období ke změně zaměstnání, pro obchodování, začátky projektů. Jsme tvořiví a rychlí, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se dohodnout s druhými a respektujeme jejich názory.

Luna v Kozorohu - ubývá

symbol Kůň

Dny, kdy jsou v popředí materiální zájmy; kontrolujeme své účty, platby.

Ráno si zacvičíme pár uvolňujících cviků, dáme si sprchu. Dnes je důležitý náš postoj; hlídáme si páteř. Při sedavém zaměstnání se často protahujeme. Večer si v klidu domova napustíme vanu, přidáme oblíbenou vůni, relaxujeme a čistíme si hlavu. Lunární cyklus v Kozorohu je vhodný pro manikúru i pedikúru i depilaci.

V tyto dny můžeme dát přednost mléčným výrobkům, sýrům, tvarohu, jogurtům. Vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí. Můžeme popíjet kefír, nebo syrovátkový nápoj. Konzumujeme ořechy, semena a klíčky. Jídlo, které si uvaříme, můžeme dochutit česnekem, křenem nebo zázvorem. Jako dezert si dáme fíkový dortík.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, nestříháme vlasy.

Krásnou kombinací je indigová s růžovou.

Můžeme se ozdobit růžovými perlami nebo šperkem s lapisem

Vonět nám bude konvalinka nebo růže.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.