Horoskopy

17. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 17. srpen

Je čas na zklidnění a meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Důležité je hlídat si „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, ladíme psychiku pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.

Luna v Blížencích – ubývá

symbol Želva

V těchto dnech vyhledáváme nové zkušenostmi, důležitá je výměna informací, komunikace, společenský život.

Našemu tělu nejvíce prospěje pobyt na čerstvém vzduchu, procházky v přírodě. Také masáže nebo teplý obklad ramen, právě ramena a ruce jsou v tomto cyklu Luny nejcitlivější. Dnes je vhodný čas pro manikúru a pěstění rukou, zábaly atd.

Dny Luny v Blížencích jsou dny květu, proto konzumujeme např. květák nebo brokolici. Určitě si uvaříme mátový čaj, který uvolňuje dýchací cesty a pomáhá trávení, dalším tipem je čaj fenyklový, který podporuje dýchací, ale i zažívací systém našeho těla.

Bude se nám líbit kombinace bílá a červená. Vyzkoušejme energii granátu nebo topazu.

Svůj prostor provoníme vůní verbeny nebo borovice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.