Horoskopy

19. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 19. červenec

Nepříjemný den, lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vytváříme vědomě harmonii a lásku, a posíláme jí na všechny strany. Snažíme se být v pohodě a klidu.

Luna v Býku - ubývá

symbol Žába

Dny v zemním znamení Býka bývají klidné, vhodné k rozhodnutím v oblasti finanční i pracovní. Naše úmysly jsou jasné, nic nás nezviklá.

Dáváme si větší pozor na nachlazení, posilujeme imunitní systém, zvláště večer a v noci se snažíme dostatečně chráníme své tělo, při posezení venku máme teplejší oblečení nebo deku. Pozornost věnujeme pleti, a nezapomínáme ani na krk a dekolt. Použijeme aromatické oleje a kvalitní bio a přírodní přípravky.

Jíme kořenovou zeleninu, uvaříme si celerové placky nebo hranolky. Zajdeme si do dobré rybí restaurace, kde nabízejí i mořské ryby, které obsahují jód. Můžeme si dát i různé dezerty nebo sladké dortíky. Popíjíme mátový nebo zelený čaj, oba podporují naše zažívání.

Pěknou kombinací barev je růžová s béžovou. Z kamenů vybereme růženín nebo jaspis obrázkový

Jemné tóny růže nebo ambry nám dodají dobrou náladu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.