Horoskopy

2. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 2. duben

Ve dnech Blíženců je zapotřebí se zklidnit. Máme čas, je neděle, můžeme vyzkoušet meditaci soustředíme se na věci podstatné pro život. Myslíme i na druhé, kteří jsou potřební, a podporujeme je modlitbami, posíláme jim lásku a přání harmonie a dobra.

Luna v Blížencích – přibývá

symbol Větrná růžice

Luna v Blížencích je roztěkaná, proto se snažíme se koncentrovat na vše, co děláme.

Vzdušná Luna v Blížencích nás nutí k pohybu, cvičení, a být co nejvíc venku, na čerstvém vzduchu. Uděláme si čas a protáhneme celé tělo, zacvičíme si nebo se věnujeme józe. Pro pocit spokojenosti potřebujeme cítit své tělo, které nemusí být dokonalé, ale pružné a silné, věnujeme čas jeho „údržbě.“

V těchto dnech bychom měli být opatrní, máme-li nadváhu a potíže s látkovou výměnou. Můžeme vyzkoušet balkánskou kuchyni, nabízející i skvělá zeleninová jídla, saláty atd.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému.

Z barevné škály nám bude slušet světle modrá a zelená. Krásným kamenem je nebeský celestýn nebo gem silica. Z vůní vybereme kokos nebo bergamot.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.