Horoskopy

2. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 2. duben

Ve dnech Blíženců je zapotřebí se zklidnit. Máme čas, je neděle, můžeme vyzkoušet meditaci soustředíme se na věci podstatné pro život. Myslíme i na druhé, kteří jsou potřební, a podporujeme je modlitbami, posíláme jim lásku a přání harmonie a dobra.

Luna v Blížencích – přibývá

symbol Větrná růžice

Luna v Blížencích je roztěkaná, proto se snažíme se koncentrovat na vše, co děláme.

Vzdušná Luna v Blížencích nás nutí k pohybu, cvičení, a být co nejvíc venku, na čerstvém vzduchu. Uděláme si čas a protáhneme celé tělo, zacvičíme si nebo se věnujeme józe. Pro pocit spokojenosti potřebujeme cítit své tělo, které nemusí být dokonalé, ale pružné a silné, věnujeme čas jeho „údržbě.“

V těchto dnech bychom měli být opatrní, máme-li nadváhu a potíže s látkovou výměnou. Můžeme vyzkoušet balkánskou kuchyni, nabízející i skvělá zeleninová jídla, saláty atd.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému.

Z barevné škály nám bude slušet světle modrá a zelená. Krásným kamenem je nebeský celestýn nebo gem silica. Z vůní vybereme kokos nebo bergamot.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.