Horoskopy

20. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 20. březen

Dnes je vhodné je nahlížet do budoucnosti a meditovat. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě, i ostatním. Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

symbol Ganéša

Luna ve Střelci -ubývá

Dny, plné aktivity, setkávání, výměny informací a názorů. Vyjdeme si s přáteli do společnosti.

Zvýšená energie přináší více nervozity a stresu. Koncentrujeme se na jeden cíl a příliš nezatěžujeme tělo, háklivé jsou především naše stehna a také žíly. Doporučuje se začít s odtučňovací kúrou. Vhodné jsou návštěvy zubaře, uvolňující, relaxační masáže, odstraňování bradavic.

Ve stravě můžeme i hřešit, Luna je ve své ubývající fázi, proto si bez výčitek dáme své oblíbené jídlo ale spíše na oběd. Večer dáme přednost luštěninám nebo lehčím zeleninovým pokrmům.dáme přednost zelenině a plodům. Skvělé jsou cukety, lilek, papriky, uvaříme si zeleninové lečo. Pijeme zeleninové nebo ovoce šťávy, které můžeme zředit vodou.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí.

Barvy černá v kombinaci se stříbrnou. Z kamenů můžeme vybrat hematit nebo lávu. Prohřeje nás vůně hřebíčku nebo bergamotu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.