Horoskopy

20. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 20. květen

Den, kdy se probouzejí přírodní síly, musíme být opatrní a koncentrovat se na vše, co děláme. Vládne silná energie, která může být destruktivní. Tvrdí se, že jakékoliv základy dnes položené povedou v budoucnu k dobrým výsledkům. Energie Ryb tento den zjemňuje a posiluje naši intuici.

Luna v Rybách - ubývá

symbol Medvěd

Citlivost, romantika, útěk od reality, což si o víkendu můžeme dopřát...

Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Cokoliv dnes uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy; a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid.

Uděláme si vlastní musli vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu nebo sýrový talíř s oblohou, bez pečiva. Kdo chce zůstat fit, měl by si upravit jídelníček podle krevních skupin; je tam mnoho zajímavých rad i receptů.

Pěknou kombinací barev je růžová a hnědá. Vyzkoušejme energii rodonitu nebo bronzitu.

Byt provoníme vůní canangy nebo cypřiše.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.