Horoskopy

21. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 21. březen

Dnes bychom měli být opatrní na vše, co říkáme i děláme. Můžeme mít sklony být velmi radikální a ukvapení, s řešením počkáme na lepší období. Dnes se nedoporučují chirurgické zákroky, stříhání nehtů, úpravy těla, může vzniknout zánět a léčení bude dlouhodobé.

Luna v Kozorohu – ubývá

symbol Krokodýl

Dny, kdy se zaměřujeme se na důležité věci, jsme aktivní a snažíme se vše vidět realisticky. Proto nepodléháme emocím a stresům.

Začíná jaro, mění se příroda i naše tělo. V těchto dnech je vhodné pečovat o pleť celého těla, uděláme si peeling, následně použijeme kvalitní pleťová mléka nebo oleje. Zastřiháváme nehty a depilujeme místa, která to potřebují.

Můžeme jíst více slaných pokrmů, platí to jen pro ty, kteří nemají problémy s ledvinami, klouby atd. Jídlo můžeme ochucovat i bylinkami, česnekem, cibulí, zázvorem, křenem. Při ubývajícím měsíci si můžeme dopřát různé vydatnější pokrmy, kterým se jinak vyhýbáme.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen.

Dnes zvolíme barvy země, terakotu v kombinaci s bílou. Z minerální říše nám bude slušet červený korál nebo girasol.

Náladu nám zlepší vůně mandarinky nebo vůně moře.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.