Horoskopy

21. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 21. červenec

Dnes se můžeme dozvědět něco o svém osudu a životním poslání. Možná to zvládneme sami, pomocí různých technik, nebo motivačních karet, ale můžeme také navštívit astrologa, vědmu, a zjistit, co je pro nás důležité.

Luna v Blížencích - ubývá

symbol Lotos

Tyto dny přejí setkáním obchodním i osobním, plánům a schůzkám, výměně informací a kontaktům.

V energii blíženecké Luny jsme náchylnější k respiračním chorobám, preventivně posilujeme naši imunitu a chráníme se před chladnějším počasím, deštěm atd. Staráme se o pleť, používáme výživné a pěstící krémy a nezapomínáme ani na manikúru, která je právě v těchto dnech vhodná.

Ráno si uděláme čas na vydatnou snídání, energie dne je těkavá, je možné, že nebudeme mít čas na oběd. Je pátek, konec pracovního týdne, proto si určitě naplánujeme rande s partnerem nebo přáteli, na nějakém příjemném místě, kde si můžeme užít letního večera nad dobrou večeři a „mokem.“

Dnes můžeme vybrat blankytně modrou nebo bílou. Z kamenů girasol nebo akvamarín.

Může se nám líbit vůně citronu nebo máty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.