Horoskopy

22. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 22. červenec

Dnes je volný den a dle lunární magie je lépe nic důležitého neřešit. Snažíme se spíše odpočívat, relaxovat a být v kruhu rodiny nebo přátel. Snažíme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, plány do budoucnosti.

Luna v Raku - ubývá

symbol Hydra

Dny Luny v Raku prohlubují naše rodinné vazby, vztahy k rodičům i dětem. Více si vážíme domova, a chceme ho vylepšovat, uklízet a krášlit.

V horkém letním počasí můžeme mít problémy - bolesti hlavy, potíže se zažíváním. Nestydíme se odpočívat, být v klidu a věnovat se sami sobě. Naše tělo potěší peeling i na obličej použijme speciální peelingové krémy, a pleť bude jako znovuzrozená.

Dny Luna v Raku jsou jako stvořené pro setkávání s našimi blízkými. Uvaříme rodině to nejlepší jídlo, prostřeme sváteční stůl a užijeme si společně strávený čas u oběda nebo večeře. Jídlo se vždy snažíme připravovat s láskou; předáváme mu svou energii.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou

Z barev je pro dnešní den ta práva bílá nebo růžová. Pro znamení Raka se hodí perly nebo selenit.

Může se nám líbit vůně růžového dřeva nebo oudu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.