Horoskopy

22. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 22. červenec

Dnes je volný den a dle lunární magie je lépe nic důležitého neřešit. Snažíme se spíše odpočívat, relaxovat a být v kruhu rodiny nebo přátel. Snažíme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, plány do budoucnosti.

Luna v Raku - ubývá

symbol Hydra

Dny Luny v Raku prohlubují naše rodinné vazby, vztahy k rodičům i dětem. Více si vážíme domova, a chceme ho vylepšovat, uklízet a krášlit.

V horkém letním počasí můžeme mít problémy - bolesti hlavy, potíže se zažíváním. Nestydíme se odpočívat, být v klidu a věnovat se sami sobě. Naše tělo potěší peeling i na obličej použijme speciální peelingové krémy, a pleť bude jako znovuzrozená.

Dny Luna v Raku jsou jako stvořené pro setkávání s našimi blízkými. Uvaříme rodině to nejlepší jídlo, prostřeme sváteční stůl a užijeme si společně strávený čas u oběda nebo večeře. Jídlo se vždy snažíme připravovat s láskou; předáváme mu svou energii.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou

Z barev je pro dnešní den ta práva bílá nebo růžová. Pro znamení Raka se hodí perly nebo selenit.

Může se nám líbit vůně růžového dřeva nebo oudu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.