Horoskopy

22. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 22. duben

Dnes máme být obezřetní a hlídat si své věci, ale i myšlenky a nápady. Hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, a také marnivosti a pýchy. Jsme roztěkaní a nedokážeme se soustředit. Důležité věci přesuneme na vhodnější období. Neberme si nic osobně, nechme vše plynout a procházet.

Luna v Rybách - ubývá

symbol Žába

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost, a touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme materiální záležitosti.

Cokoliv uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému - nejlépe manuální masáží. Naučíme se ovládat reflexní masáž. Existuje mnoho knih i rad na internetu, které nám pomohou vyladit na chodidlech body související s naším fyzickým tělem.

Při ubývající Luně lépe trávíme a naše tělo méně ukládá. Dopřejeme si vydatnou snídani, do misky dáme banány, med a ořechy, jíme pomalu, užíváme si každé sousto. Uděláme si čas n vydatný domácí oběd v kruhu rodiny. Na večer si připravíme zeleninový salát s kvalitním olejem, ořechovým, meruňkovým nebo z rakytníku. Tyto oleje můžeme aplikovat jako masku i na náš obličej.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

Líbit se nám bude svěží zelená nebo světle modrá. Náladu nám zvedne nebesky modrý apatit nebo prehnit.

Vůně borovice nebo cedru pročistí uvolní náš dýchací systém.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.