Horoskopy

23. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 23. červenec

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu.

Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci se objevit v našem životě fyzicky, ať již nová práce, změna práce nebo nový domov.

Luna v Raku – Novoluní 11:46

symbol Lampa

Novoluní je vždy skvělý čas k ukončení starého a vykročení k novým věcem, zvláště pak v oblasti rodiny, partnerství, domova atd. Uděláme si rituál, připravíme modrou svíčku a žádáme o hlubší pochopení univerzálních zákonů a našeho životního záměru, prosme o hojnost pro sebe i naší rodinu, přátele atd.

Ke znamení Raka se hodí modro- zelené barvy vody. Může se nám líbit olivín nebo larimar.

Svůj osobní prostor vyčistíme šalvěji nebo kadidlem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.