Horoskopy

24. června 2017 04:00

Anna Kopečková

Denní horoskop dle luny pro 24. červen

Novoluní ve znamení Raka přináší ponor do vlastní duše, soustředíme se na svůj domov, na naši rodinu, partnera a děti. Přemýšlíme o budoucnosti, plánujeme, jak v pracovní, tak i osobní oblasti. Dnes se vyhneme náročným smaženým, kořeněným jídlům a alkoholu, přemíře kávy.

Luna v Raku – Novoluní 4:31

Symbol Lampa a Roh hojnosti

Symbol Lampa

Novoluní je nový začátek: vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na to podstatné a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit své myšlenky. Co v tento den naplánujeme, to se může v budoucnosti objevit v našem životě.

Symbol Roh hojnosti

Vstaneme brzy, je to dobrý start do nového dne. Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je to den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

Můžeme zkombinovat modrou a oranžovou.

K dnešku se hodí měsíční kámen nebo korál.

Naši náladu povznese vůně kadidla nebo růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.