Horoskopy

24. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 24. červenec

Věnujeme se tělu, ale i duši. Užíváme si, myslíme i na druhé, jsme štědří, obdarováváme své přátele, rodinu i blízké. Užíváme si prázdnin a dovolené, tak abychom se co nejlépe připravili na pochmurné podzimní dny.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Roh hojnosti

Energie těchto letních dnů je ohnivá, jsme aktivní, společenští a komunikativní.

Naše srdce a oběhový systém potřebují pohyb. Uděláme si čas na procházku, místo dopravy můžeme jít do práce kus pěšky. Navštívíme svá oblíbená místa. Večer si dopřejeme kulturní zážitek – koncert, výstavu nebo zajdeme do kina. Večer si dáme oblíbený mok – pivo, víno nebo long drink.

Ráno se neodbýváme a začneme vydatnou snídaní. Dáme si kaši ze špaldy nebo pohanky. Zajdeme na oběd do restaurace, dáme si dietní kuřecí nebo krůtí maso. Jako dezert nebo svačinu zvolíme ovoce: jablka, ananas nebo mango. Dodržujeme pitný režim, připravíme si ledový zelený nebo ovocný čaj.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Z barev vybereme bílou a oranžovou.

Z kamenů křišťál nebo oranžový granát. Může nám vonět bílý kopál nebo magnolie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.