Horoskopy

25. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 25. duben

Dnes raději nic důležitého neřešíme. Ve spojení s Lunou v Beranu prožijeme silné emoce. Můžeme být vztahovační a také bojovní, a tak vyvářet zbytečné problémy. Snažme se soustředit mysl na pozitivní věci, na plány do budoucnosti.

Luna v Beranu – ubývá

symbol Hydra

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Zajdeme si na masáž hlavy. Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u televize, počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej i na vlasy.

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny, prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy.

Pro zklidnění nám může prospět světle modrá nebo zelená barva. Nervovou soustavu vyrovná modrý apatit nebo zelený malachit.

Vůně borovice nebo cedru připomene hluboký les.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.