Horoskopy

26. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 26. květen

Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

Luna v Blížencích – přibývá

symbol Roh hojnosti

Čekají nás dny plné komunikace a společenských aktivit, měli bychom si vybírat, kde a s kým trávíme svůj čas.

Dnes je důležitý pohyb, ranní protažení, jestliže nemáme čas, alespoň si uděláme chvilku na procházku. Večer, v klidu domova si připravíme horkou lázeň. Při nachlazení inhalujeme éterické oleje – cedrový nebo z borovice. Posilujeme imunitu přírodními přípravky nebo vitamínem C.

Připravíme si pokrmy, které máme rádi, protože je Luna ve fázi přibývání, nebudeme to přehánět s množstvím, ale dáme si oblíbená jídla a nápoje podporující práci zažívacího traktu. Volíme lehce stravitelnou a méně kalorickou stravu. Dušená zelenina, rizoto, ryby a mořské produkty. Solíme méně, jídlo dochutíme kořením, česnekem nebo mořskými řasami. Náladu nám podpoří sklenička dobrého vína nebo piva.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Typickou kombinací barev pro tyto dny je modrá a žlutá

Z kamenů vybereme modrý chalcedon, jantar. Naše dýchání podpoří vůně cedru nebo mentolu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.