Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Denní horoskop dle luny pro 26. květen

Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.
Vydáno: 26.05.2017, Martina Hrušková
Věštba na pátek
Věštba na pátek Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Blížencích – přibývá

symbol Roh hojnosti

Čekají nás dny plné komunikace a společenských aktivit, měli bychom si vybírat, kde a s kým trávíme svůj čas.

Dnes je důležitý pohyb, ranní protažení, jestliže nemáme čas, alespoň si uděláme chvilku na procházku. Večer, v klidu domova si připravíme horkou lázeň. Při nachlazení inhalujeme éterické oleje – cedrový nebo z borovice. Posilujeme imunitu přírodními přípravky nebo vitamínem C.

Připravíme si pokrmy, které máme rádi, protože je Luna ve fázi přibývání, nebudeme to přehánět s množstvím, ale dáme si oblíbená jídla a nápoje podporující práci zažívacího traktu. Volíme lehce stravitelnou a méně kalorickou stravu. Dušená zelenina, rizoto, ryby a mořské produkty. Solíme méně, jídlo dochutíme kořením, česnekem nebo mořskými řasami. Náladu nám podpoří sklenička dobrého vína nebo piva.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Typickou kombinací barev pro tyto dny je modrá a žlutá

Z kamenů vybereme modrý chalcedon, jantar. Naše dýchání podpoří vůně cedru nebo mentolu.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama